Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hagyjam el vagy maradjak vele? Nem tudok meghozni egy fontos döntést, tudom ha vele maradok nagy változás lesz az életembe, de ha ott hagyom akkor is.

Figyelt kérdés
Van egy párkapcsolatom már kezd elég komolyra fordulni, de nem tudom akarom e. Szeretem nagyon, életemben senkit nem szerettem így de teli vagyok kétségekkel, van hogy többet vagyok szomorú emiatt a szerelem miatt mint boldog. Nem tudom jó e nekem vele, de azt tudom hogy nem lenne jó nélküle sem. Sokkal jobb lenne nélküle, ha bele gondolok mi volt ő előtte. De mióta berobbant az életembe és felforgatta azt, azóta nem tudom elképzelni nélküle, de vele minden kilátástalan, nincs jövőnk.. Félek vele maradni mert olyan dolgokra venném rá magam Ő érte amik nem jók. De nélküle meg üres lennék.
2013. ápr. 20. 20:53
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
Hagyd el, majd másik pénisz megtölti azt az ürességet.
2013. ápr. 20. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
Volt egy ismerősöm aki pórul járt, a pasival sok gond volt, mindenre rászedte a lányt a lány szerelmes volt bele mindennél jobban szerette, kölcsönt vet fel a kedvéért amit mai napig ő fizet, és még sok egyéb rosszra rászedte a lányt aztán egyszer csak megunta a csajt és lelépett, a csajnak meg ott maradtak az adósságok a számlák közben a családjával is összeveszett...
2013. ápr. 20. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 A kérdező kommentje:
Ha őt elhagyom jó ideig nem kell megtöltsön egy pénisz sem :))
2013. ápr. 20. 20:58
 4/21 A kérdező kommentje:
Itt is az anyagiakról lenne szó, ő neki egy olyan nő kell aki megváltoztatja az életét. Jobbá teszi.. De én megteszem, neki meglesz mindene én pedig egy elhasználódott nő maradok akit lecserél egy másikra mert lesz mindene. De idő közben meg már ő is szerelmes, mert ragaszkodik hozzám és nem hiszem el hogy minden hazugság lenne amit suttog esténként, de nem tudom hogy szívből jön e neki, vagy csak mert tudja lehet belőlem haszna. Fogalmam sincs. És sokszor olyan gondtalanul elnevetünk meg hülyéskedünk és olyan mint egy kisgyerek olyankor annyira imádom, de nem tudom hogy az a valódi arca e. És őszinte e olyankor. :'( Tönkretesz.. De ha belegondolok hogy nélküle kell legyek rosszul vagyok
2013. ápr. 20. 21:01
 5/21 anonim ***** válasza:
Ezt előre nem tudhatod.
2013. ápr. 20. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
ilyenkor az ember mindig ezt gondolja....
2013. ápr. 20. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
hallottad e hogy járt Ricsi a bohóc?
2013. ápr. 20. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 A kérdező kommentje:
Annyira bonyolult ez.. Kiteszem saját magam azért, hogy neki jobb legyen, és ha ez így is lesz benne van a pakliban hogy lecserél, ott hagy a fenébe mert már nincs semmi ami miatt velem maradna mert nem is szeret valójában. Vagy pedig még jobban fog szeretni amiért megváltoztattam az életét. Nem tudooooom :'(
2013. ápr. 20. 21:04
 9/21 A kérdező kommentje:
Na hogy járt?
2013. ápr. 20. 21:05
 10/21 anonim ***** válasza:
Az alapján amit írsz róla sokat jelent neked, de azért mégsem tudsz benne megbízni, bátorkodom (értem amit írsz) azért mert sok gyökér s*ggfejjel kerülsz kapcsolatba. Mentesítsd magad az előítéletektől, és leporolni a bizalom alapköveit. Régóta vagytok együtt?
2013. ápr. 20. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!