Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tegyek . A legjobb haverom...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek . A legjobb haverom az exemmel jár és én még szeretem a csajd meg minden. Mikor találkozok vele ölelget hozzámbújik stb. várjak? :l

Figyelt kérdés
2013. ápr. 20. 21:37
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
Mármint a legjobb barátod ölelget és bújik?
2013. ápr. 20. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:

velem ezt a legjobb barátnőm játszotta el. összejött az exemmel. mára megszakadt a kapcsolat. a barátságunk megtört én meg nem tudtam magam túltenni ezen...

felejtsd el mind a kettőt...

2013. ápr. 20. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 A kérdező kommentje:
nyilván nem a legjobb haverom ölelget:D és nem tudom és nem is akarom elfelejteni őket... úgy érzem ez nem egy komoly kapcsolat köztük de már most több ideje járnak mint velem járt a csaj
2013. ápr. 20. 21:41
 4/17 anonim ***** válasza:
Ilyen rossz ribancra várni? Minek? A haverodat is felejtsd el szerintem...
2013. ápr. 20. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
Nem hinném, hogy bármelyikükkel is érdemes lenne fenntartanod a kapcsolatot. Ha a csaj normális lenne, akkor mivel van barátja, nem enyelegne veled, vagy akkor szakítana a haveroddal, és visszamenne hozzád. Ha meg nem volt jó neki veled, akkor hagyjon neked békét. De az efféle szerelmi háromszögek nem szoktak jót tenni a haverságoknak/barátságoknak sem, általában azok is felbomlanak a harmadik személy miatt.
2013. ápr. 20. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
ha már nem jártok, akkor nem mindegy kivel jár, arról nem beszélve, hogy oka volt a szakításnak, ezek szerint Te jobban szeretted őt, ő nem szeretett Téged annyira, de ezt tudod, felejtsd el N
2013. ápr. 20. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
Szép kis legjobb haver.
2013. ápr. 20. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:
de nem a haver miatt szakítottunk és tegnap is találkoztunk akkor ott volt a pasija akkor vele csinálta ugyanezt de most h nem volt akk velem ??????
2013. ápr. 20. 21:55
 9/17 anonim ***** válasza:
Az egy dolog, hogy nem miatta szakítottatok, de egy barát, főleg legjobb barát excsaja tabu. Gondolom neked sem esik jól látni, ahogy egy másik srác nyalja-falja a lányt, aki nemrég még veled volt és még mindig érzel iránta valamit. Na, épp ezért kellett volna hanyagolnia a srácnak a csajt, ha tényleg barát lenne.
2013. ápr. 20. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 A kérdező kommentje:
a haver nem tudja h szeretem még mindíg de ha elmondanám neki nem lenne belőle gáz mert volt egy hasonló esete a tesómmal( csak akk nem én jártam vele xd)
2013. ápr. 20. 22:03
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!