Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Eiko89 kérdése:

Hogyan döntsem el, mi a legjobb? Szakítani vagy együtt maradni?

Figyelt kérdés
A párommal 3 éve járunk, ő 27, én 24. Egy ideje nincs türelmem hozzá, a családjához. Miatta elköltöztem egy kényelmes, biztos életből egy válságos, nehézbe, egyedül lakom 2 éve.. Nagyon szeretem, de egyre több mindenben kezdünk másképp gondolkodni, azt érzem h nekünk nem lenne jobb együtt maradni. Az ész azt követeli, meneküljek, a szív ideláncolt. Mit kéne tennem?
2013. ápr. 17. 20:56
 1/4 anonim ***** válasza:
Ennél mi sem egyszerűbb: Dobj fel egy érmét.
2013. ápr. 17. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
szakits
2013. ápr. 17. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 first blood ***** válasza:
főzz vacsorát
2013. ápr. 17. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Beszéltél vele erről? Mert ha már ilyen "áldozatot" hoztál érte, akkor nyilvánvaló mennyit jelent vagy jelentett neked.


így kívülállóként, úgy, hogy 4sort írtál le a problémádról, határozott választ senki sem adhat.

2013. ápr. 17. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!