Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Beleszerettem a legjobb...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Beleszerettem a legjobb barátomba, aki a legjobb barátnőm pasija. Mit tegyek? (bővebben lent)

Figyelt kérdés

Megpróbálom tömören kifejteni, tehát:


A sráccal fél éve vagyunk nagyon jó barátok, nekem ő jelenti a legjobb fiúbarátomat. Minden nap órákat beszélünk skype-on, facebookon, suliban is sokat.

Régebben tetszett kicsit a srác és én is neki, de inkább a barátságot választottam.

A srácnak már régóta (kb egy-másfél éve) tetszik a legjobb barátnőm, aki két hete vallotta be neki, hogy szereti. Egy hete összejöttek, azóta jól megvannak.

Én pedig ez alatt az egy hét alatt olyan szinten féltékeny voltam, hogy nem akartam beszélni legjobb bnőmmel, és a sráccal se. Lemondtam azokat a találkákat is, amikor többen megyünk el valahová, csak mert ők ketten is ott vannak.

Emellett legjobb bnőm is féltékeny rám, hogy sokat beszélek a pasijával, pedig tudja, hogy ő az egyik legjobb barátom.

A lényeg, hogy pár napja úgy érzem hogy beleszerettem a srácba. Sokszor rám jön a sírás is miattuk, a féltékenység miatt. Ma beszéltem vele és ugyanúgy flörtölget velem mint eddig, én meg nem vagyok képes leszidni, hogy ott van a barátnője, bókoljon neki, mert nekem egyszerűen jól esik, hogy velem beszél és nem vele.


Nem vallhatom be neki, hogy szeretem, mert biztos elmondja bnőmnek, akit nem akarok elveszíteni.

Nem engedhetem hogy folytassa a flörtölgetést velem, mert a legjobb barátnőmet árulom el ezzel.

Ha nem beszélek a sráccal, azt meg én nem bírom ki, őt sem akarom elveszíteni:(


Nem igazán tudom ezt megbeszélni a sráccal nem olyan fajta, akivel lehet komolyan beszélgetni..


Tanácsok? Elmondjam neki? Vagy köpjem be legjobb bnőmnek, hogy flörtölget velem, tesz utalásokat? Vagy pedig hagyjam a francba és viseljem el? :(



2013. ápr. 15. 23:15
 1/4 A kérdező kommentje:
bocsi lemaradt 16/L, 17/F , 16/L
2013. ápr. 15. 23:17
 2/4 anonim ***** válasza:

Most már van jogalapja a barátnődnek a féltékenységre.

A flörtöt mindig a nő szabályozza. Ha nem akarod engedni neki, akkor tudtára kell adnod, másképp hülyére vehet.

Beköpni ocsmányság lenne a barátnődnek, mi van, ha neki hinne és nem neked?

F25

2013. ápr. 15. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
figyelj... igazából az lenne a legBestebb ötlet, ha a barátnődnek mondanád el. igy nem érne meglepetés, mondd el, hogy féltékeny vagy rá, mert őt választotta nem téged, stb... Viszont ne állj kettőjük közé. Biztos, hogy a gyerek is megfogja tudni, nyugodt lehetsz, nem tőled. :) Azért fontos, hogy elmondd a csajnak, mert ha titkolózol, bizony úgy fogja érezni a barátnőd, hogy barátból ellenséggé váltál, aki bármikor hátbatámadhatja, ezért állandó harckészültségben van ellened. Ha sírnod kell a barátnőd előtt, akkor ne fojtsd el. a lényeg az, hogy őszintén beszélj vele, és az érzéseidről! Meg fogja érteni :) --Chocky--
2013. ápr. 15. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
nézd a srác a barátnődet választotta, hiszen Te a barátságot választottad, nem kell szólni senkinek, hiszen miről, arról, hogy Te dumálsz a sráccal, hát légyszíves ezt fejezd be, nézd ha naponta beszéltek senki nem hülye, elevezünk más helyekre is, szóval mindenki tisztában van a beszélgetésben sok minden van, a barátnőd jogosan lehet féltékeny, egyszerűen a beszélgetést kezd leredukálni, Neked is jobb lesz, kezdjél mással beszélgetni, kicsit segít, egyenlőre menjenek ők együtt, nem kell velük menni, kicsit próbálj ebből kilépni, mert Te is éppen olyan hibás vagy, nem állítod le a srácot
2013. ápr. 15. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!