Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Elegem van a csalódásokból!...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elegem van a csalódásokból! Én nem érdeklem a fiúkat? Miért van ez? Vagy csak én nem veszem észre a jeleket?

Figyelt kérdés
16 éves lány vagyok. A barátaim szerint nem vagyok csúnya. A családom is ezt mondja (miért is mondanának mást :). De én ezt nem hiszem el. Nem tudom miért. Lehet azért, mert már ért pár csalódás és emiatt nem tudom felfogni, hogy nem vagyok csúnya. Azt hiszem, hogy csak azért mondják, mert a barátnőjük vagyok. Én mindig csak reménytelenül szeretek.
2009. szept. 25. 11:33
 1/4 anonim ***** válasza:
78%

Haha, amúgy mintha magamat hallanám...

De a kérdésnél masradva, biztos nem vagy csúnya, és érdekelnéd is őket, de én azt hallottam, hogy ha túl sok negatív gondolatod van, akkor nem fogod bevonzani a jó dolgokat...és ugye miért is ne lennének negatív gondolataid a csalódások miatt...

A megoldást én sem tudom, én is ezzel sz.rakodok jelenleg...de sok sikert a kilábaláshoz!

21/f

2009. szept. 25. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
87%

Fiatal vagy még kicsi lány :) Fog még csalódás érni, ezer is.. De jönnek majd a szép dolgok is. Biztosan!!

Én úgy vagyok az élettel mint a kakóscsiga evéssel:) Elsőnek megeszem a csoki mentes külső keményebb szélét, és a végére hagyom a legfinomabb, csokitól tocsogós belső puha finom tésztát:):):)

Ha az elején megeszed a legfinomabbat, akkor mi marad a végére? :) Inkább csalódj most, és találd meg a nagy szerlemet 10 év múlva.

Hogy értékelni tudjuk a jó dolgokat, meg kell tapasztalnunk mi is a rossz...

Azért mert most csalódás ér, az nem baj. Használd okosan. Írd össze, hogy mit hibáztál el, mit hibázott a másik. Tanulj belőle, okosodj!!

Még egy közhely:) A nap sem tudja egyszerre a Föld mindkét oldalát sütni, de előbb utóbb mindnehol felkel a nap....

2009. szept. 25. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
40%
Majd pár év múlva, mikor leesik a tojáshéj a fejedről, jót röhögsz majd ezen.
2009. szept. 25. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Pontosan ugyan így éreztem magam 16 évesen. Szinte ugyanezeket a kérdéseket tettem fel magam. Csalódások sajnos gyakran érik az embert ez ellen nem sokat tudsz tenni, viszont, hogy ezekből mennyit tanulsz az már más kérdés. Reménytelen szerelmeim nekem is voltak nem is egy halommal.


Valószínűleg azok a fiúk, akik a csalódást okozták egész egyszerűen nem voltak neked megfelelők. De nem csak ilyen pasik vannak. Nekem is volt gondom ezzel az "én szép vagyok-e vagy nem" kérdéssel. De a végül arra jutottam, hogy én nem tartom magam szépnek, de elfogadtam magam annak amilyen vagyok.


Nem hiszem, hogy aggódnod kellene, mert amikor itt lesz az ideje meg fogod találni azt, aki igazán szeret és értékel. Tudom ez most nem túl nagy vigasz, de ha nem hagyod el magad előbb utóbb minden a helyére kerül. Ha nekem sikerült megtalálni a páromat, akkor neked is menni fog. Fel a fejjel, mosolyogj sokat és legyél pozitív!

2009. szept. 25. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!