Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Igaz a vélekedés hogy nem is...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Igaz a vélekedés hogy nem is a gazdagok/jóképűek a "legnagyobb királyok"?

Figyelt kérdés

nem tudom hányan osztják a vélekedést de lehet benne valami mégha egyesek zokon is veszik:

a vélekedés lényege hogy sok pénzzel illetve természetadta helyes pofival becsajozni kb annyit tesz mint 11-esből gólt szerezni(amit nem lehet védeni csak rosszul rúgni) azonban effajta előnyök azaz anyagiak illevte szerencsés gének nélkül elérni ugyanazt azaz becsajozni olyan mint ha a játékos az egész pályát végigcselezve lőne a kapuba vagyis igazi tehetségről inkább az utóbbi esetben beszélheünk



2013. ápr. 21. 00:57
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Igaz, mert én vagyok a legnagyobb.
2013. ápr. 21. 00:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
nem vagy te egy kicsit focib​uzi?
2013. ápr. 21. 01:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
Ettől még nekik lesz a rondáknak és csóróknak meg nem vagy max 10 évente 1-2 órára amíg bírja a tarifát.
2013. ápr. 21. 01:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:

Nemtudom én most épp a regényemet írom amit már egy ideje elekzdtem csak sosem volt időm folytatni. :)


De a kérdésedre válaszolva én valamiylen szintü-is-ist mondanék.

Mert vannak talpraesett gazdagok (lásd.: Brad Pitt) vannak talpraesett jóképüek is: (lásd: Én) és vannak kevésbé gazdag luzerek és kevésbé joképü teszetoszák is.

A pénz és a jóképüség csakis akkor leöny ha a pasi olyan nöt keres akinek ilyen az értékrendje. Különben meg sz*rt nem ér az egész, mert a pénz elfogy ha eszetlen a joképűség meg elöbb utobb eltünik...

2013. ápr. 21. 01:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
kezdjük ott kit értesz gazdag alatt? akinek tényleg sok van, az nem pénzzel akar fogni nőt, lehet nem jóképű, mással képesek megfogni a nőt N
2013. ápr. 21. 01:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:

nem tehetség a második eset,hanem egyszerű hozzáértés és rutin.

gondolnád ezekről a féregpofájú krapekokról,hogy a világ legnagyobb csajozómesterei 1000 vagy több felcsípett,elcsábított és megdugott nővel?-

[link]

[link]

[link]

a 2. 26 éves koráig szűz volt,mára meg ő leghíresebb forma köztük.

2013. ápr. 21. 01:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:

"helyes pofi"

Na ezt már nem hiszem el,hogy komolyan véletlen.

2013. ápr. 21. 01:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
Ez részben így van, nem nehéz úgy csajozni, h tele vagy meg jól nézel ki.
2013. ápr. 21. 01:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:

"nem nehéz úgy csajozni, h tele vagy meg jól nézel ki."


Ha viszont nem akkor majdnem lehetetlen. Focis példán továbbmenve ez olyan mintha kiállítanák az összes embert és neked egyedül kell az ellenfél 11 játékosával megküzdeni. Viszed a labdát de 10-en rohannak rád rögtön hogy elvegyék. És sikerülni is fog nekik hacsak nem vagy egy Ronaldo-Messi-Zidane-Kaka-Figo-Raul-Iniesta keverék.

2013. ápr. 21. 01:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
Vagy sem.
2013. ápr. 21. 01:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!