Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Milyen srác az aki ismretlen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen srác az aki ismretlen csajokat jelölget be közösségi oldalakon és csak azokat a csajokat amelyikek abban a városban laknak amelyikben ő és felveszi őket msn-re is? De nem az öszeset

Figyelt kérdés
2009. szept. 25. 13:30
 1/7 anonim ***** válasza:
65%
lúzer srác.
2009. szept. 25. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Hát őőő...ha a pasidról van szó mond meg neki hogy válasszon te vagy a többi csaj...
2009. szept. 25. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
hát nem pasim cak énis msnezek vele és eggyik bnőm bartánője mondta h őtis felvette apasi és mát mondták többenis. szal scak bejön a apasi:D és uygnézki h áénis neki mert érdeklődik felölem csak ezért kérem:D
2009. szept. 25. 14:49
 4/7 anonim ***** válasza:
22%
Nem tudom elolvasni amit írtál, tanulj meg írni, aztán fiúzz. És ne fogd arra hogy sietned kellett.
2009. szept. 25. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Értelek. De mi van akkor, ha a többi csaj is bejön neki, akit felvett?!XD Erre nem gondolsz?!
2009. szept. 25. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Szerintem felejtsd el..

ennél rosszab "fiú fajta" xD nincs:S

2009. szept. 25. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
húú ez pont olyan mintha én írtam volna XD nálam ugyanez van de barátnőim azt mondták inkább hagyjam ... mert mi van ha akkor is ezt csinálja majd( hogy felvesz lányokat msn-re) ha már együtt vagyunk... én nem kockáztattam meg :P :D
2009. szept. 25. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!