Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lehet, hogy az önbizalomhiányo...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehet, hogy az önbizalomhiányom miatt nincs pasim?

Figyelt kérdés

Nagyon önbizalomhiányos vagyok, pedig sokan mondják, hogy szép vagyok, még olyanok is, akik nekem is tetszenek, de ha olyan helyzetbe kerülök, hogy olyan emberrel kezdek el beszélgetni, aki érdekelne, elkezdek szorongani és azt gondolom, hogy úgysem lennék elég jó neki. Emiatt általában elutasítónak tűnök, így nem is próbálkoznak tovább. Mit tehetnék, hogy ez az érzés elmúljon vagy legalább csökkenjen?

18/L


2013. ápr. 21. 16:03
 1/8 anonim ***** válasza:
Koncentrálj inkább a pozitív vonásaidra a negatívak helyett. Gondolj arra hogy mennyi ronda nő van akik a közeledbe se érnek ne arra hogy esetleg szerinted mennyi szebb. 23/F
2013. ápr. 21. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Nem ezért nincs pasid, hanem mert egyrészt még nem állsz készen másrész a mostani felhozatal a fazonokból, hát nem túl jó, és akkor még igen finoman fogalmaztam:D
2013. ápr. 21. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Lehetséges.

Próbálj meg ellazulni.

Miért is ne lennél elég jó nekik?

2013. ápr. 21. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Ismerkedj olyannal, aki bejön és szintén szorong, ha élesben zajlanak a dolgok! Még jó is kisülhet belőle. 21F
2013. ápr. 21. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Nem tudom igazából..van egy csomó modellalkatú, gyönyörű lány, akiket sokkal jobbnak tartok magamnál. Persze, a külső nem minden. Félek, hogy unalmasnak tartana, hogy nem lenne mit mondanunk egymásnak vagy hogy egyszerűen csak nem tudok megfelelni az elképzeléseinek.
2013. ápr. 21. 16:10
 6/8 anonim ***** válasza:
Szerintem mindenképpen próbálj meg változtatni a hozzáállásodon, beszélgess, meglátod nem lesz semmi gond. Igyekezz pozitívan gondolkodni, idővel egyre könnyebb lesz.
2013. ápr. 21. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:

Én az önbizalom hiányos kategóriába tartozom és emiatt nehezen alakítok ki kapcsolatot az emberekkel, mert eléggé zárkózott vagyok. Főként a kommunikáció itt a probléma, mert ha arra kerül sor, akkor blokkolok. Külsőmmel semmi gond, de a probléma miatt lehetetlen küldetésnek tűnik a párkapcsolat. Legtöbbször máshoz próbálom hasonlítani magam és ez is rá nyomja a bélyeget az egészre.

22/F

2013. ápr. 21. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Itt az egyetlen megoldás a belenyugvás. Nehéz, de hidd el ha megteszed ezt a lépést, utána könnyen jön az önbizalom. Én gimi első kettő osztályában végig szorongtam hogy csúnya vagyok, unalmas vagyok, félénk vagyok, zárkózott vagyok, tökéletes akartam lenni. kb. 11edik felé rájöttem hogy ha tökéletes akarok lenni úgysem érdekelne senkit, úgyhogy csak magamat adtam, nem érdekelt hogy nézek ki mert akik szerettek azok így szerettek, és azóta sokkal több barátom is van sőt még pasi téren is sokkal másabb a helyzet. most így nehéz megmagyarázni, meg könnyű mondani hogy szabadulj föl, de ez az egyetlen megoldás. vagyis lehet nem az egyetlen, de az egyik leghatásosabb. a legtöbb pasit amúgyis taszítják az önbizalomhiányos lányok, szóval el kell fogadnod önmagad, és onnantól sokkal könnyebb lesz.
2013. ápr. 21. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!