Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy tudnám legyőzni az önbizalomhiányom miatti féltékenykedést?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


17 éves lány vagyok, és eléggé kicsi az önbizalmam. Most van barátom, az első. Vele elég nehezen jöttünk össze... Többek között ezért is tudok benne olyan nehezen megbízni. Ezen kívül pedig utálom a külsőmet. Ha megkérdezitek mi a baj velem, konkrétan nem tudom megmondani. Kövérnek látom magam,, persze erről nem csak panaszkodom, hanem rendszeresen járok futni meg edzőterembe. Mégse vagyok elégedett magammal. Folyamatosan attól rettegek, hogy a barátom egyszer észreveszi mennyire nem vagyok nagy szám, és valami szebb lányért elhagy. Mindenkire féltékeny vagyok, egyszerűen nem tudom magam elengedni. Nem teszek fel képet, mert azt mondanátok csak dicséreteket várok... max. ha valaki ír privátot... Van valami önbizalomnövelési dolog, amivel legalább elfogadhatom magam?


2013. ápr. 21. 16:56
 1/2 anonim ***** válasza:
Próbálj egy kis önbizalmat meríteni.
2013. ápr. 21. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Figyuzz! Téged választott a nehézségek árán is. Becsüld meg ha szeretnek, és próbálj magadnak megfelelni, ne másnak :)
2013. dec. 28. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!