Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ki lehet tartani egyetlen férfi mellett egy életen át, aki az első volt minden tekintetben?

Figyelt kérdés

A legtöbb nőnek azért szerintem volt több kapcsolata szexuálisan is mielőtt férjhez ment. Tehát van összehasonlítási alapja, vannak élményei. Nekem nincsenek. 19évesen jöttem össze az akkor 27 éves párommal, azóta együtt vagyunk és nagyon szeretem, de néha elkap vmi tudat alatti kísértés ....nagyon fura.Előtte csak egy rövid kapcsolat félém volt, de ott nem volt szex.

vhogy úgy érzem, hogy szexuálisan más férfira is vágynék. Volt párszor erős kísértés, de a lelkiismeretem nem engedte volna, nem is történt semmi. Bűntudatom van minden ilyen gondolatom van...Mindig arra vágytam, hogy eljegyezzen, mert tényleg szeretem, de most meg megijedtem, hogy akkor egész életemben vele leszek? Lehet, hogy tiszta hülyének tűnök, de nem tudom pontosan megfogalmazni. Nem vagyok megcsalós típus és ő sem az.


2012. dec. 7. 20:18
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Amíg kívánod addig ja!
2012. dec. 7. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
én is azt gondolom, ha van fizikai vonzalom, akkor nem a kapcsolattal van a baj, és nem azért kacsintgatsz ki, inkább mert megijedtél, h most kel meghozni a döntést egy életre, ezen a legtöbb ember keresztül megy, és több kapcsolat után is
2012. dec. 7. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
81%
Én azt hittem igen. De eltelt 13 év és kiderült, hogy mégsem. Az emberek változnak, s így az igények. S még nincs kialakult életetek, életritmusotok. A szex csak jéghegy csúcsa, az igazi kérdés nem ez. A többi lesz a gond, nem az, hogy félredugn@l vagy sem. De ha sikerül, akkor az olyan mint a filmeken. Nem lehetetlen, de nagyon melós. Én sok sikert kívánok, s semmiképpen nem mondom, hogy ne próbáld meg.
2012. dec. 7. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Igen. Ha igazán szeretitek egymást, ha tényleg együtt képzelitek el a jövőt, ha megtudtok újra és újra küzdeni egymásért, akkor nem lehetetlen.

Nekem is az első párom lesz a férjem, és néha vannak hasonló félelmeim, mint neked, de ez természetes.

24/N

2012. dec. 7. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

figyu, mások egy meg egy életen át keresik az igazit, aztán a végén már pánikban, h csinálhassanak gyereket, leragadnak egy tuskó mellett aki iszik v veri őket... v csak szimplán nem olyan jó vele...

sztem fogd fel úgy, h te elsőre kifogtál egy jót, itt meg is állhatsz, fölösleges tovább keresni :D

2012. dec. 7. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Szia! Ez természetes. A párommal 7 éve vagyunk együtt.....21 éves vagyok, ő 30. Van egy csodás 1 éves kislányunk.Őszintén:) bennem is keletkeztek ilyen fura gondolatok, de nem kevertem össze a fellángolást/testi vágyat, a szerelemmel.A párom mindig azt mondja hűséget fogadtam nem vakságot, és én is ugyanígy gondolom....Kitartás, helyre jön minden, a szíved úgyis megmondja a helyes utat...:)Szia!
2012. dec. 7. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Mindenkiben vannak hibak, senki sem tokeletes...egy ido utan egy alompasival is rutinossa valhat a sex...az erzelem a lenyeg ugyis...nekem is az elso parom az , akivel kozos jovot tervezunk...es nekem is megfordultak ilyen gondolatok a fejemben
2013. jan. 3. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!