Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A vőlegényetekhez költöznétek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A vőlegényetekhez költöznétek ebben az esetben?

Figyelt kérdés
tehát az a helyzet, hogy másodéves egyetemista vagyok, még egy évem van hátra. nyáron maradok a városban, dolgozni fogok, párom úgy szintén. megkérte hogy költözzek hozzá a nyárra. ő is másodéves, albérletben lakik. a gond ezzel az, hogy kauciót kell fizetnem, tehát csak akkor költöznék, ha úgy gondolnám, hogy szeptembertől is ott fogok lakni. na és ezt nem tudom eldönteni. 6an laknak egyébként ott, mind nagyon jófejek...viszont én kollégiumban, messze az albérlttől. nekem kicsit lazább évem lesz, neki elég húzós, ezért ha én maradok a koliban, csak ritkán találkoznánk. A koliban 6 lánnyal laknék, akikkel eddig is, tök jókat bulizunk, beszélgetünk, nagyon jóban vagyunk. nem tudom eldönteni. a szívem azt mondja, hogy költözzek a barátomhoz, annyira szeretnék vele lakni, mellette feküdni, ébredni, viszont a lányokat is hiányolnám...ők azt mondták maradjak ott, majd később úgyis együtt fogunk lakni, ha úgy akarja az élet...de a szívem akkor is affelé húz, hogy most szeretnék összeköltözni vele. ti hogyan döntenétek?
2013. ápr. 21. 22:59
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
33%
Költözz oda egy hétre próbaképp, és utána eldöntöd.
2013. ápr. 21. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
volt már hogy egy hónapig is együtt laktunk, semmiféle probléma nem volt, menne az együtt lakás, ettől nem tartok.
2013. ápr. 21. 23:08
 3/12 anonim ***** válasza:
29%
Hát így akkor én költöznék :) De sajnos nem vagyok a helyedben, Neked kell tudnod megtalálnod a helyes választ :) (jól fogsz dönteni).
2013. ápr. 21. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
62%
Veled együtt 7-en egy albérletben? Az rengeteg :S
2013. ápr. 21. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
78%
Én, ha még egyszer ott tarthatnék, biztos hogy a lányokat választanám, később úgyis összeköltöztök majd!
2013. ápr. 21. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
nem, egy fiú elköltözik, 6 an maradnánk, amgy nem sok szerintem, 3 szoba, mindenhol ketten.
2013. ápr. 21. 23:17
 7/12 anonim ***** válasza:
100%

Két kérdés:

1. szeptembertől lesz folyamatosan elég pénzed az albira?

2. ha évközben szétmentek a pároddal, hol fogsz lakni? Lesz pénzed másik albira?

2013. ápr. 21. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
elég jó az ösztöndíjam, úgyhog igen.
2013. ápr. 21. 23:20
 9/12 anonim ***** válasza:
75%
Akkor igen. Sok boldogságot. :D
2013. ápr. 21. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
69%
Mikor a párom a vőlegényem lett, mi már együtt éltünk és el sem tudtam volna képzelni, hogy a barátnőkkel lakjak helyette. Úgyhogy azt mondom, ha én már valakinek a menyasszonya vagyok, érzelmileg annyira közel állok hozzá, hogy mindenképpen őt választom. De ez én vagyok, te nem tudom, hogy állsz hozzá és hogy érzel. Ha még úgy érzed, jó lenne kicsit a barátnőkkel lenni, mielőtt összeköltöztök, akkor maradj. Egy év nem a világ.
2013. ápr. 21. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!