Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mikor csalódtál életedben...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mikor csalódtál életedben legnagyobbat abban akit szívből szerettél (mit tett)? Mennyi idő kellett hozzá, hogy túltedd magad?

Figyelt kérdés
2013. ápr. 22. 09:22
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Lassan 4 éve, hogy megcsalt az akkori pasim a barátnőmmel. Azóta sem vagyok túl rajta, azóta sem tudok bízni senkiben.
2013. ápr. 22. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
A baratnom honapokig csalt. En se bizom azota senkiben.
2013. ápr. 22. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
barátnöim csaltak,eéhagytak,még nem vagyok tul
2013. ápr. 22. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

Nekem nem a megcsalás az,amin nem tudtam túltenni magam.Hisz még szakítottak is velem,miután megcsaltak ...


Én azt nem tudom feldolgozni, hogy akivel minden normálisnak tűnik, az miért nem reagál többet és miért tűnik el...

2013. ápr. 22. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%

Jaj, a bizalom...Nekem,hazudozott ungot-berket ígért, és a végén kiderült,hogy semmi nem igaz,használt és szórakozott velem, de sosem akart kiszállni a meglévő kapcsolatából-amiről szintén azt hazudta ,hogy már vége,és együtt is éltünk.Olyan volt vele,mintha a mennyországban járnék,majd egyik napról a másikra kiderült,hogy semmi nem igaz. Majd kiraktam,utána pedig évig nem hagyott békémet, zaklatott, telefonon,személyesen, ha meglátott valakivel balhét csapott-volt kezdődő kapcsolatom ami véget is ért.Lesett,mászkált utánam stb. Közben pedig hegelte ellenem az akkori -régi-párját,aki iszonyatosan féltékeny volt rám,és ki akar csinálni. Még fel is jelentettem rendőrségen.

Az egészben a legszörnyűbb nem az volt, hogy nem volt igaz amit érzett, mert ez benne van a pakliban,sőt,még változhat is az érzelem, hanem az:

hogy nem engedte,hogy elengedjem,és ezáltal olyan lelkiállapotba hozott,hogy elvesztettem emiatt a barátaimat és a munkám rovására is ment.

Szóval,ha csak megcsalt,mert egy másik nőt szeretett,vagy tetszett neki,és lelépett,békén hagyott, akkor tedd össze a két kezed,hogy vége,és megismerted még idejében,hogy milyen.Gondold át miben hibáztál te is,majd rá fogsz jönni,hogy nem is illettetek össze. Engedd el,kezdjél új életet,és meglátod,van másmilyen ember is a világon.

Ja-mivel engem még zaklatott, sajnos majdnem 3 évbe telt, amíg teljesen túl lettem rajta.

2013. ápr. 22. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
Az akkori párom azt mondta, hogy még szűz, és várjunk még az együttléttel. Közben megcsalt többször is.
2013. ápr. 22. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
Èn nagyon szerelmes voltam egy fiuba,minden rendben volt,aztàn mintha kimostàk volna az agyàt,nem hivott,ha hivtam,vagy irtam nem reagàlt!Ez egyik naprol a màsikra törtènt!Totàl kivoltam bukva!Ennek mar 5 ève azota fèrjnèl vagyok,de ha meglàtom a szivem majd kiugrik a helyèröl!Ö volt az elsö nagy Szerelmem,ès soha nem felejtem el!;-(
2013. ápr. 22. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim válasza:
100%
Nekem inkàbb " barâti téren" akikről azt hittem hogy a baràtaim kiderült hogy mégsem....még nem tettem tùl magam rajta...:-)
2013. ápr. 22. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%

Én mindig úgy csalódok mindenkiben. :(

Átvert, megcsal, hazudozott. Párhuzamosan ismerkedett és mikor biztos volt a másik csajban elhagyott. Véletlenül sem előbb, nehogy két szék közül a pad alá essen. Aztán rá két hétre elhagyta az a csaj. Megérdemelte a mocskos szemétláda. De a mostani nőjét is csak hülyiti, nekem irta múltkor hogy nem szereti csak ingyen szex miatt van vele. Még a giliszta is gerincesebb mint ő.

Őt mégis 1,5 év kellett felejteni, pedig szabályosan meggyűlöltem a végére a húzásai miatt. A másodikkal én szakitottam, az nem viselt meg mert nem szerettem.

A harmadikat kidobott 3 hónapja, őt szerettem eddig legjobban az összes barátom közül, próbálok túllépni elfelejteni de nagyon rossz szerintem itt is lesz 1-2 év mire elhalványul az emléke és újra szóbajöhet más. Nem tudok ismerkedni mert őt szeretem, csak vele van tele a fejem.

2013. ápr. 22. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%

Igazából engem soha nem csaltak meg,legalábbis nem tudok róla.De hazudott nekem a barátnőm,vagyis menyasszonyom,és rendszeresen.Ilyen hosszútávú csalódás volt ő nekem...Már nem vagyunk együtt.A szakítás után egy fél évig rosz volt,de már nem.

De én elég fejlett személyiség vagyok az átlaghoz képest,így az én időm nem mérvadó.

24-f

2013. ápr. 22. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!