Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lányok, Nők lennétek vagy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, Nők lennétek vagy élnétek olyan pasival aki csak alkalmi munkával keresi a kenyeret? Többi lent

Figyelt kérdés
sajna már 1 éve nem találok semmit mivel ha más városban találok valamit tőke kell ahhoz hogy ne legyen semmi gondod ott,vagy bármi más dolog,normális válaszokat ha lehet?
2013. ápr. 22. 11:02
 1/10 anonim ***** válasza:
barátom,én bpen sem találok már 1 éve semmit,pedig diplomás vagyok,2 nyelven beszélek!
2013. ápr. 22. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Na ez a durva,akkor minek jártál egyetemre már bocs
2013. ápr. 22. 11:05
 3/10 anonim ***** válasza:

azt én sem tudom, de legalább lett egy diplomám,

igaz rajtam kivül már minden 2.ember diplomás igy

értéke nincsen

2013. ápr. 22. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
igaz jó ha van,nekem könnyűgépkezelőm és burkoló van de vagy gyakorlatot kérnek vagy nagyon nem akarják megfizetni,holott kidolgozom a belem is
2013. ápr. 22. 11:16
 5/10 anonim ***** válasza:
diploma nélkül sem jobb, igazából mindegy milyen végzettsége van valakinek,se így se úgy nem találmunkát.
2013. ápr. 22. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Ez az azt Orbán bácsi meg haza csalná a fiatalokat de kérem hová meg minek meg rongyos 70000ft ért mondjuk hagyja már magát
2013. ápr. 22. 11:28
 7/10 anonim ***** válasza:
Első, milyen jellegű diplomád van?
2013. ápr. 22. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

a szerelemben, élettársi viszonyban együtt kell viselni az ilyen problémákat.

A másiik, hogy Magyarországon ez nem meglepő :DD

2013. ápr. 22. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
igen élnék
2013. ápr. 22. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Ilyen helyzetben nem. Ha arról lenne szó, hogy alkalmi munkákból tök jól megoldod az életed, akkor oké, de ha jól értem, itt arról van szó, hogy nem tudod megoldani. Ez pedig nem túl vonzó.
2013. ápr. 22. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!