Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti ki lennétek akadva?

Figyelt kérdés
Ma este jöttünk haza a barátommal és kb mögöttünk 10 méterre történt egy autóbaleset.(olyan hogy az egyik autófel is borult). A barátom rögötn futott oda segíteni a felborult autóson.Én utána kiáltottam hogy ne menjen (mert nekem is volt egy hatalmas autóbalesetem ahol intenzív osztályon feküdtem két hétig kómában kicsi voltam még ekkor) A szüleim egész életemben próbáltak kímélni az autóbalesetek látványától hogy tényleg ne hánytorgassák fel a sebeket.A barátom meg ezt az egészet elrontotta.Jóoké megértem hogy segíteni kell meg minden, de baszus ott van a rendőrség a mentő a tűzoltó nem neki kéne segíteni.Én nem mehettem el mert féltem hogy a barátommal mi van ha lesz valami(mondjuk az autó belül ég és felrobban az autó).Szóval nem mehetem el.Végig kellett néznem ezt az egészet.Végig bőgtem az egészet és teljesen lesokkolt a dolog. Anyu teljes mértékben megért engem de a barátom meg nem érti meg az én helyzetemet
2013. ápr. 14. 22:04
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
100%
Attól függetlenül, hogy érthető a helyzeted, a barátodnak volt igaza. Ne haragudj rá.
2013. ápr. 14. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
92%

most komolyan azon vagy kiakadva, h a barátod megpróbált segíteni más életén?! tejóég. erre inkább büszkének kellene lenned...sokkal több ilyen ember kellene az országba, mint a barátod.

23/l

2013. ápr. 14. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
94%

Ha belül ég, egyből nem robban fel, csak ha közel az üzemanyag tartály. Amúgy meg helyesen járt el a veszélyek kellő felmérése után. Kutya kötelessége minden embernek segíteni a másikon, ha bajba kerül. Persze csak ha a saját épségét nem veszélyezteti.

Fogadd el sajnos az élet nem mindig szerelem és napfény. A barátod egy zseni.

2013. ápr. 14. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 Hanariko ***** válasza:
87%
Minek néztél oda? Mármint ez most bunkón hangzik, és oké hogy nem hagyhattad ott a barátod, de az is érthető, hogy segíteni akart. A ti kocsitokkal itt nem történt semmit ugye? Akkor miért nem maradtál bent és minek nézted végig a dolgot?
2013. ápr. 14. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
54%
De köcsög egy barátod van, másokon segít...
2013. ápr. 14. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
100%
Azért a kocsik nem úgy robbannak fel, mint a Cobra 11-ben.
2013. ápr. 14. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
100%
Akkor gondolj bele abba, hogy a barátod egyedül megy valahova kocsival és balesetet szenved.. nem tud kiszállni az autóból és nem menne oda segíteni senki, mert ők is azt gondolják mint Te hogy majd a mentősök segítenek! Na és épp azért nem élné túl.. mert már későn jön a segítség.. még ha 5percen belül ott van a mentő! Nem beszólni akartam, mert megértem a helyzeted!
2013. ápr. 14. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
100%
Én büszke lennék rá, de nagyon, hogy segített másokon, és nem blokkolt le.
2013. ápr. 14. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 A kérdező kommentje:

Én teljes mértékben megértem hogy másokon persze segítsünk én is ott segítek ahol tudok.különben nem autóval voltunk hanem gyalog, szóval nem nem tudtam volna bent maradni.Nem csak nekem olyan szintü autobalesetem volt hogy tényleg nagyon kicsin múlott az életem.Évekig tartott feldolgoznom és rávenni magam hogy bemerjek ülni az autóba.Szüleim egész életemben óvtak engem és most ezzel a látvánnyal minden el lett rontva.

Nyilván és teljesmértékben egyet értek veletek hogy a barátom tényleg nagyon jó ember és tényleg segítsenek az emberek a másikon.Csak mondjuk azt nem értem amikor nekem vagy két hete tiszta vér volt a lábam és úgy próbáltam gyalog hazamenni járni alig tudtam akkor nekem mért nem segített senki vagy próbált meg segíteni...

2013. ápr. 14. 22:17
 10/25 anonim ***** válasza:
100%

"Szüleim egész életemben óvtak engem és most ezzel a látvánnyal minden el lett rontva."


Mégis hogyan? Miben változott a mindennapi életed ezáltal?

2013. ápr. 14. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!