Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Váltságban a kapcsolatom?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Váltságban a kapcsolatom? Elsősorban érett férfiaktól szeretnék választ, de a hölgyek is írhatnak.

Figyelt kérdés

Először is lány vagyok 20éves.A párom sokkal idősebb nálam.Sztem itt az nem érdekes,h pontosan hány évvel.Olyan furcsán viselkedik velem.Jobban mondva elég ridegen.Már voltunk együtt 2évet,de akkor én szakítottam vele.Ugyen az volt a problémám,mint most.Mindig csak én adok.Én kezdeményezem a szexet ,a csókot,én mondom hogy szeretem.És tőle is nekem kell kérdeznem.E mellett van mikor tök aranyos és látom rajta hogy próbál közeledni,de nagyon ritkán.Az elmúlt pár hétben pedig nagyon siralmas volt a kapcsolatunk.Hiába kérem hogy próbáljon közeledni,meg kimutatni,hogy szeret pár napig tényleg látom rajta hogy akar változni aztán ugyan olyan lesz.Múlt héten volt hogy 1hónapja nem szexeltünk.Akk is nekem kellett rámásznom,s nem is csinált semmit,csak feküdt mint egy fadarab,s azt is alig akarta engedni,h rámásszak(mert előtte összekaptunk).Úgyvolt hogy ma taliznuk,de azt mondta,h nem ér rá mert fáradt,úh csak kis időre tudunk talizni.Szerintetek ez még belefér a normális keretekbe?Vajon tényleg szeret,csak nem tudja kimutatni,vagy ilyen tartózkodó tipus?Van ilyen?Lehet hogy a munkája miatt stresszes?Segítsetek!

:( Mit tegyek?Nem akarom elveszíteni megint.Abban az 1éveben amíg külön vtunk rájöttem,hogy ő a mindenem,s senki mást nem tudok így szeretni,de már nem bírom így tovább.:( Nekem kell az hogy ugyan annyit kapjak amennyit adok.Szexből,szeretetből,törődésből és érdeklődésből is.Hogy tudnám neki úgy elmondani ezeket,h meghalgasson(utál lelkizni)s ne sértődjön meg rajta?Válaszokat előre is nagyon köszi.


2009. szept. 25. 16:57
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:

én a helyedben nem engedném így elveszni a fiatalságom.

20.L

2009. szept. 25. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
80%
szerintem tudsz te ennél törődőbb, gondoskodóbb férfit is:) egyetértek az első hozzászlóval, ne hagyd hogy elvesszenek a boldog fiatal éveid:)
2009. szept. 25. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
Nem veszne el,hogyha viszonozná a dolgokat.Szeretem és megoldást szeretnék a problémámra.Szakítást csak a legvégső estben.
2009. szept. 25. 17:02
 4/13 anonim ***** válasza:
HA viszonozná... de látod h nem teszi, akárhogy kéred. nem tudom, mekkora az a korkül. de mint írtad, nem is lényeg... még egy 30 éves pasi sem fog megváltozni ilyen témában a kedvedért.
2009. szept. 25. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 kolosszus22 ***** válasza:
100%
Hát azért mégiscsak le kellene írnod, hogy hány éves, mert a te esetedben ez egyáltalán nem mindegy!
2009. szept. 25. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
39éves
2009. szept. 25. 17:16
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
Túl nagy lehet a korkülönbség. Neki már rég nem az kell ami neked. Keress egy korban jobban hozzád illőt, és ne őt próbáld mindenáron megváltoztatni.
2009. szept. 25. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
Nem megváltoztatni akarm,de ha valakit szert az ember az ilyen dolgok maguktól jönnek,nem?:(
2009. szept. 25. 17:19
 9/13 anonim ***** válasza:

látod? minden egyes kommenttel te adsz választ saját magadnak!

"működne HA viszonozná" nem viszonozza, ezért nem is működik.

"Így viselkedne, ha szeretne" nem így viselkedik, tehát... miért is vagy még vele?

2009. szept. 25. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
Erre egyszerű a válasz.Mert szeretm,s hiába próbáltam nem bírtam nélküle élni.Egy éve elég kéne legyen,hogy elfelejtsem.Nem?
2009. szept. 25. 17:27
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!