Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lehet így valaha normális...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehet így valaha normális párkapcsolatom?

Figyelt kérdés
Bipoláris vagyok és ezt sajnos elég nehezen tolerálja a környezetem.

2013. jan. 19. 19:16
 1/10 anonim ***** válasza:
Miért ne lehetne?
2013. jan. 19. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Persze, miért ne lehetne? Ha találsz olyan személyt, aki tényleg kitart melletted és mindenben segít amiben csak tud, úgy minden esélyed megvan a normális kapcsolatra.
2013. jan. 19. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
mindent lehet csak akarni kell :)
2013. jan. 19. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
56%
Ha ez a depresszióról van szó, akkor nem igazán szerintem. Én apám is ilyen hangulatingadozásos ember, és látom, tapasztalom,hogy nem jönnek ki jól anyámmal egy ideje. Olyan 20 év óta:) azóta igazából szarba sem nézi, eleinte minden szép és jó volt, de aztán kiütközött ez a dolog,azóta minden veszekedéskor csak elmebeteg a beceneve! Csinált az öregem már pár olyan kínos dolgot,hogy anyám majd elsüllyedt szégyenében. Nehéz a hangulatváltozásos betegekkel az élet.
2013. jan. 22. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Hasonló cipőben járok, és igenis nagyon nehéz így egy kapcsolatban, de ha elég intelligens a párod, és szeret is, és nem egy kaland az egész, akkor a jók simán kompenzálhatják azt, hogy időnként depizel. Nem mindegy persze, hogy mennyire, és milyen dolgoktól, és hogy ő milyen lelkileg, és hogy stb. stb.... Szóval még attól, hogy esetleg elbukik egy kapcsolatod, egyáltalán nem kötelező, hogy az a depid miatt legyen.
2013. jan. 22. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Az én volt párom is depresszióra hajlamos, volt is az, és a kapcsolatunkban is volt olyan napja vagy időszaka amikor depis volt és én nem tudtam mit csináljak de mellette voltam és nem hagytam magára, nem hagytam el. Ennek ellenére ő volt az, aki szakított velem.
2013. febr. 8. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 Regisztrátor ***** válasza:
Te vagy az, Árpi?
2013. febr. 17. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Most bipoláris, mint depresszió, vagy mint szexuális beállítottság? Nem mind1 ám. Míg az egyik gyógyszerrel illetve kezeléssel koordinálható addig a másik egész jól eltitkolható. :)
2013. febr. 17. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Az emberek jelentős része bipoláris, csak van aki jobban.

Nem kell kétségbeesni, aki szeret, az tolerálni fogja.

2013. febr. 17. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
Ne törődj ezzel :) Nekem is van testi hibám..Először magamnak kellet elfogadnom, utánna mások is :) Ha valaki szóvá teszi enged el a füled mellet..És igen lessz normális kapcsolatod mert minden ember megérdemli a szerelmet :)
2013. márc. 8. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!