Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van egy pasi aki tetszik nekem csak az a baj, hogy ők nagyon jól állnak anyagilag. Nem szeretném ha azt hinné, hogy csak a pénze miatt akarok vele összejönni. Mit tegyek, hogy sikerüljön?

Figyelt kérdés
2013. ápr. 22. 13:16
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
Jaaa,értem:-)és az új kiszemelted is "paraszt"?Gondolom akkor mezőgazdasággal vagy állatokal foglalkozik az exed!?Így kérdem,hogy paraszt-e?Mert ha mint ember paraszt az más.Na szóval érted mit akarok már kérdezni?
2013. ápr. 22. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
Ne udvarolj neki, csak barátkozz vele. Ha jól érzi magát a társaságodban, és azt látja, hogy nem akaszkodsz rá, hogy kihasználd, akkor ha csak egy kicsit is tetszel neki,idővel ő fog udvarolni neked.
2013. ápr. 22. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 A kérdező kommentje:
De ahoz, hogy barátkozzam vele előbb a közelébe kell, hogy férkőzzem. De hogyan???
2013. ápr. 22. 14:58
 14/14 anonim ***** válasza:
Hát ismered nem?Mondjuk ha valami szórakozóhelyen találkoztok,menj oda hozzá,beszélgess vele vagy mit tudom én.Aztán majd szép lassan megy minden magától ha ő is úgy akarja!
2013. ápr. 23. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!