Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Miért ekkora elvárás, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért ekkora elvárás, hogy legyen az embernek barátnője?

Figyelt kérdés

Az a helyzet, hogy 20 évesen még nem volt barátnőm. Nem azért, mert nem jött össze, vagy mert nem jövök be a lányoknak, hanem azért, mert úgy vagyok vele, hogy nekem olyan lány kell akibe szerelmes is vagyok. És csak olyanok jöttek volna szóba, akik nem tetszettek igazán.


Én nem is parázok a témán, majd tuti lesz valaki akira azt fogom mondani, hogy bármi is legyen de nekem Ő kell!


Az viszont zavar, hogy mindig jönnek az ismerősök, rokonok azzal, hogy "Na, és mi újság a lányokkal? Van már barátnőd?"

És feljönnek ezek a "Nekem ennyi idősen már 3 barátnőm is volt..."

Főleg apám, aki nagy csajozós volt bevallása szerint, és azt várná el, hogy én is ilyen legyek...

Na meg a "Jaj, pedig annyi szép lány van..." tudom, csak egyik se érdekel különösebben...


Most ez a mai kor divatja, hogy ha nincs az embernek barátnője ennyi idősen, akkor az már valami szerencsétlen életre nem méltó személy?

Vagy régen is ez ment?

Miért ekkora elvárás ez? Utálom mikor feljönnek ezek a kérdések. Azért meg nem fogok senkivel "járni" hogy elmondhassam, hogy IGEN VAN!

Más is volt már így?



2013. márc. 20. 17:20
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
nem elvárás..
2013. márc. 20. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
70%

"nekem olyan lány kell akibe szerelmes is vagyok"

Az a gáz, hogy egy darabig én is ezt gondoltam, aztán felvilágosítottak arról, hogy ronda vagyok, mint a tehénszar.

2013. márc. 20. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:

Pedig apámtól azt hallom, hogy "Mikor hozol haza már egy lányt?..."

Ez elvárásnak hangzik,

2013. márc. 20. 17:21
 4/13 anonim ***** válasza:
Addig örülj, amíg ezzel noszogat az apud!
2013. márc. 20. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:

Szia!


ne aggódj, a többiek miatt. Nekem nagyon tetszik a hozzáállásod, gondolkodásod ezzel kapcsolatban. Sajnos kevés ilyen fiú van manapság. Szerintem egyáltalán nem "szerencsétlen" az, akinek nincs barátnője, hogyha egyedül is tudsz harmóniában lenni magaddal és tényleg a nagy Ő-re vársz! Ez egy szép dolog. Sok sikert! :)

20/L

2013. márc. 20. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
ne arra figyelj, h más mit mond
2013. márc. 20. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

szerintem manapság pont az ellenkezője a divat és elvárás. több emberrel összefeküdni, trófeákat gyűjteni és lesz*rni ki mit gondol. csak az "én" számít, az ego. nem törődünk a másikkal, eldoható lett minden és mindenki.

de ez nem normális, hiába divat.

2013. márc. 20. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

Az életben folyamatosan kapja az ember az elvárás-hegyeket. Ha kicsit is másként éled az életet, már fogják a fejüket, hogy jaj, mi lesz veled...

Most, 20 évesen azzal jönnek, hogy csajozz be.

Ha lesz egy komoly barátnőd, akkor elképzelhető, hogy az lesz a következő lépés, hogy mikor költöztök össze. Aztán hogy mikor házasodtok. Gyereket akartok-e és ha igen, akkor mennyit. Ha nem, akkor azt hogy gondoltátok, nem lehettek ennyire önzőek... stb. Milyen munkád van, jól fizet-e, miért ebben a szakmában dolgozol, amikor alig fizet... Mindig lesz valami.

2013. márc. 20. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 Baccardi01 ***** válasza:

Az én időmben is elvárás volt már, sajnos. Akinek nem volt barátnője 20 éves koráig/korában azt már egyből homokosnak, vagy impotensnek titulálták, amíg nem jött össze valakivel. Ez engem is zavart. Bár már nekem 16 évesen volt barátnőm, de nem szerettem, ha másokat csesztetnek, sürgetnek e miatt.

44/F

2013. márc. 20. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

Én lány vagyok ,de velem is ezt csinálják a rokonok... "Na van már pasid/barátod/fiúd?" Aztán mindig mondom hogy nem és akkor mindig sóhajtanak egyet... Pedig még csak 15 vagyok! Én megmondtam nekik hogy ha nem fejezik be apáca leszek és soha nem lesz gyerekem,mert én csak Jézusnak tartogatom magam.. Azóta nem kérdezik :) És nekem azért nem volt senkim,mert senkit nem tartottam 'méltónak' hozzám( Érsd;páran azt hitték nyerő ha úgy csinálnak mögöttem mintha recskáznának,utána meg:Miért nem akarsz egy randit sem? . Szánalmas)

15/l

2013. márc. 20. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!