Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szeretnék már párkapcsolatot...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szeretnék már párkapcsolatot de sehogy se sikerül. Idáig 1 randim volt. Neten valaki t ud valami jó oldalt ahol válaszolnak is és tényleg párkapcsolatot keresnek?

Figyelt kérdés
(21 éves fiu vagyok,és volt olyan lány aki arra utalt hogy tenni kéne érte,1 éve probálkozok ezzel neten,elfelejti hogy a fiuknak sokkal nehezebb.100 bol ha 5 visszair.)
2013. ápr. 22. 17:54
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
És képet kiraksz magadról a társkereső oldalon?
2013. ápr. 22. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:

Talán a való életben ismerkedni ? Kipróbálnád ? Ott 100 ból 100 ad választ neked.


20/F

2013. ápr. 22. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:

Rájöttem egy nagyon fontos dologra: interneten többet soha nem fogok próbálkozni! Nem érdemes! Soha nem úgy sül ahogy azt szeretném.

A való világba menj ki és próbálkozz inkább ott, és ne neten keress

2013. ápr. 22. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
51%
Felejtsd el a netes társkeresést, szerintem rossz vicc az egész ahogy van. Ismerkedj suliban, munkahelyen, buszon, szórakozóhelyen, kocsmában, kávézóban, de neten semmiképp!!!!
2013. ápr. 22. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
Nem tudom, mit írsz nekik, de ne úgy állj hozzá, mintha szivességet kérnél tőlük, hanem érezzék, hogy felkeltették a figyelmedet, és hogy kíváncsi vagy rájuk. Szóval ne legyen benne "légyszi' válaszolj" vagy "ugye nem baj, hogy írtam levelet", stb. Ha meg akarod ismerni, akkor ez legyen a lényeg.
2013. ápr. 22. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:
Csak annyit irok hogy szivesen ismerkednék vele,ha gondolja irjon.Nem szoktam könyörögni.
2013. ápr. 22. 18:01
 7/17 A kérdező kommentje:
Igen van kép rolam.
2013. ápr. 22. 18:01
 8/17 anonim ***** válasza:
51%
az ilyen sablon sz@rokra soha senkinek nem válaszoltam és nem is fogok. ha csak ennyit írsz, abban nincs semmi figyelem felkeltő. miért lennél érdekes? mitől lennél más? mi az ami miatt meg akarjon ismerni?
2013. ápr. 22. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nem éppen hülyeség, mivel nekem már két barátnőm is volt internetről. Egy éven belül. Én sem jövök be sok mindenkinek, de meg lehet találni, ki az akivel összhangban vagy, csak érteni kell a nőkhöz és ép ésszel átgondolni a dolgokat, hogy például, ha a 100. nő sem válaszol a levelemre, akkor talán nem az a 100 nő a hibás. Én is így kezdtem, ezért mondom.
2013. ápr. 22. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:

"szivesen ismerkednék vele,ha gondolja irjon"


Ez komoly? Ez tipikus Ctrl-C + Ctrl-V levél, amiből egy csomót küldesz el egy nap. Ilyenre csak a nagyon kétségbeesett lányok válaszolnak, vagy még ők sem.

2013. ápr. 22. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!