Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Volt már, hogy elsiettetek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Volt már, hogy elsiettetek egy párkapcsolatot?

Figyelt kérdés
Én úgy érzem több ideig kellett volna ismerkedni mielőtt összejöttünk volna. Nagyon különbözünk és sokat vitázunk. Jártatok már ti is így? Ki mondta ki a boldogító nemet? 5 hónapja járunk 20/F

#barátnő #vita.veszekedés
2013. ápr. 5. 00:08
 1/6 anonim ***** válasza:
Én már jártam így és 1 óráig jártunk csak :D :Dén mondtam h vége :D
2013. ápr. 5. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Igen.
2013. ápr. 5. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
olyan még nem, épp az ellenkezője...nem léptem
2013. ápr. 5. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Igen...én és gyorsan elhúztam
2013. ápr. 5. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Ugyan már!

Az ilyesmi csak utólagos okoskodás!


Nem ismerheted meg a párodat előtte;

így is úgy is lesznek meglepetések! És akkor nem az okokat kell keresni hanem egyszerűen ez van.

2013. ápr. 5. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

2 hete ismertem meg igazán valakit, de csak tegnap jöttünk össze... Mióta megismertem, próbált közeledni, de én megijedtem, és lassitottunk... legalábbis terveztük... azóta 2 hét telt el, folyton csókolózunk, teleffonál, sms-ezik, és tegnap kért meg, hogy legyek a barátnője...


Nem akartam ilyen hamar ezt, nem akartam elkapkodni, de nem bántam meg... Bár még minden tökéletes, remélem az is marad.

2013. ápr. 5. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!