Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Megérdemli-e a fiú a lányt,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megérdemli-e a fiú a lányt, ha csak a fogyása után kezdeményez, addig rá se nézett?

Figyelt kérdés
Ez a helyzet a baráti körömben. Kérlek ne legyetek elfogultak, sokan rávágják egyből, hogy az a szemét pasi menjen inkább a francba, de ha bele gondolok, lehet én is sokkal vonzóbbnak találhatnék egy egészségesebb kinézetű, normál alkatú embert. Másrészt a lány kisugárzása is megváltozott. De mindig ott vannak a kis kérdőjelek: mi a garancia arra, hogy nem csak a testét nézi, hanem maga az egész nő kell neki? Ti mit tennétek?
2013. ápr. 22. 18:37
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Szerintem meg.Eddig én is kövér voltam meg ronda, gomba-séró meg hasonlók, mostmár megváltoztam, vállalható lett a külsőm.Tökéletesen megértem azokat a csajokat, akik eddig nem tudtak vonzódni hozzám, amikor ronda voltam, én sem szerettem magam.
2013. ápr. 22. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Miért ne érdemelné meg? Mondjuk elég fura..
2013. ápr. 22. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:

Igen!


Mert ha dagadtan nem tetszett neki, akkor jó alakkal miért ne tetszhetne? Te érdeklődnél egy horpadt, rozsdás, mocskos autó iránt? Nyilván nem!


De ha feltuningolnák, akkor tutira megbámulnád, és érdekelne onnantól a belseje is!


Nem kell elítélni a pasit, amiért nem tetszett neki a lány dagadtan. Nem tetszhet mindenkinek mindenki!

2013. ápr. 22. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Hát is-is nekem szarul esne ha duci lettem volna és lefogyok és az a srác addig észre sem vett volna... :)
2013. ápr. 22. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Nem, biztosan nem kezdenék olyan pasival aki a bajban nem áll emberi módón az illető mellett, csak a jóban:D Tudod, aki a küzdésben az ember mellett áll, az mikor az eredményét élvezi a kitartásnak, még jobban tudja élvezni. Mint az aki készen kap egy kidolgozott egyedet, és utána bármilyen tragédia miatt változik, "mossa" kezeit.
2013. ápr. 22. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Nézd meg itt a Gyíkon is-híztam 2 kg-t és a pasi hozzám sem ér cimű szöveget-hát persze, mert a pasi egy testet bérelt, de az ember már nem kell neki-ez ezért van.
2013. ápr. 22. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Szerintem a kisugárzásban keresendő a megoldás, nem a külsőben. És ebben az esetben természetes, hogy egy önbizalomhiányos ember nem vonzó. Egyébként telten is lehet valakinek kisugárzása, én nemrég 10 kilóval voltam több, mint most, mégis alig tudtam levakarni a pasikat. Nem érzek túl nagy különbséget, de nekem az önértékelésem telten is rendben volt.
2013. ápr. 22. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Külső megfog,belső megtart.:) A szerelemhez meg kell egyfajta vonzalom is szexuálisan,amibe bizony beleszól a súly. Itt nem 2-3 kilóra kell gondolni,mert az szerintem is genyóság,hanem 10-20 kg különbségre. Az azért már számít szerintem:)

L

2013. ápr. 22. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Arról már ne is beszéljünk, hogy a sors mindig megmutatja az ilyen üres egyedeknek, hogy mit veszitettek:DD Mindig. Na olyankor jön az adott pasinál a depi, pia stb.
2013. ápr. 22. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Szerintem igen.
2013. ápr. 22. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!