Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tegyek? Nem tudom, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek? Nem tudom, hogy érdemes-e valamit tenni és ha igen, akkor mit. (félénk vagyok! ) lent böv!

Figyelt kérdés

Van egy fiú osztálytársam, akivel elég jól kijövök, de nagyon ritkán beszélünk. Néha együtt megyünk haza és akkor jól elbeszélgetünk, volt hogy még ahol szétválunk, ott még több percig álltunk és beszélgettünk aztán csak néztük egymást. Nagyon jól érzem magam vele - bár kicsit félénk vagyok, mint minden másik fiúnál - és szeretném jobban megismerni, mert talán kicsit többet érzek iránta (ami elég ritka). Még más is megjegyezte, hogy 'szerelmesen' nézek rá, pedig ő nem is tudja, hogy tényleg tetszik. De sajnos nem tudom, hogy hogy lehetne közelebb kerülni, vagy hogy érdemes-e. Tudom, hogy ilyenkor mindenki jön azzal, hogy "még fiatal vagy. hova sietni" és hasonlóakkal, de én csak közelebb szeretnék kerülni hozzá. Remélem, hogy van valami ötletetek! :)

L/16


2013. ápr. 22. 19:42
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Tetszel neki a leírtak alapján, és ha azt mondta, h szerelmesen nézel rá, sejti h ő is bejön neked:) nem vagy fiatal egy ilyen párkapcsolathoz. amúgy küldj jeleket például amikor meglátod szelíden mosolyogj rá és csak aztán köszönj, stb :D sok sikert!
2013. ápr. 22. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Röhögj a viccein és simogasd meg.
2013. ápr. 22. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
csak annyit tegyél hogy legyél továbbra is kedves vele, keresd a szemkontaktust stb. Estleg vezesd rá a randira hogy hvjon el. Pl beszélj egy új filmről amit meg akarsz nézni a moziban, hátha elhiv rá, vagy bármi más programról.... Van sok ilyen lehetőség. Te vagy a lány nem neked kelll megtenni a lépést, viszont Te irányithatod arra a dolgokat hogy ö megtegye. jelzéseket mideneképp adj neki a többi az ö dolga. Ha tetszel neki akkkor léni fog. ha nem lép akkor ö nem akar többet. 29/N
2013. ápr. 22. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Szerintem ha így érzel és ennyire jól kijöttök érdemes megpróbálnod. Kérdezd meg ,hogy egyik nap suli után nincs e kedve meginni valamit vagy hasonló. :D Lassan térj ki ,hogy mit csinál aznap vagy másnap és akkor ha nincs programja akkor hívd el.:D
2013. ápr. 22. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:

Minden szép és jó, de komolyan nem beszélünk annyira sokat, hogy azt mondhassam "kicsit is érez irántam valamit"

A mosolygással nincs problémám, vele nagyon megy :$

De az Ő személyisége az annyira olyan, hogy nem merek bármit is tenni, mert zárkózott. Másrészt meg komolyan félős vagyok ebben a dologban.

Vannak lányok, akikkel látom, hogy talán jobban kijön és ez így még nehezebb. Köszönöm az eddigi válaszokat, majd még próbálkozok! :)

2013. ápr. 22. 19:54
 6/13 A kérdező kommentje:
#1/5! nem ő mondta, hanem barátnőm, hogy hogy nézek már rá, mint aki szerelmes belé. Meg ma vele ettünk menzán (a fiú és én és barátnőm) és én a fiúval szemben ültem és kérdezgettem meg hasonló és megvártuk még megkajál és utána mikor elmentünk, akkor Barátnőm megjegyezte, hogy tisztára úgy ültem, mintha randin lennénk. De chhh... én csak beszélgettem vele! :$
2013. ápr. 22. 20:01
 7/13 anonim ***** válasza:
Bocsi, félreértettem! nem baj, szerintem lehet esélye, és ne légy annyira félős!
2013. ápr. 22. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
És azt hogy érem el, hogy ne legyek ilyen beszari vele? xDD
2013. ápr. 22. 20:21
 9/13 anonim ***** válasza:
higgy magadban:)
2013. ápr. 22. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

figyelj én is 16 éves vagyok, bár én fiú. Először én sem mertem odamenni a csajokhoz, de egyszer erőt vettem magamon, odamentem és beszélgetni kezdtem vele, és egyáltalán nem is olyan nagy cucc mint gondolnád, meg fog törni a jég. Lehet hogy te beszélgetni már mersz vele stb, de nyiss felé, egyáltalán nem olyan félelmetes mint aminek tűnik.

gondolj bele, semmi baj nem lehet belőle, nem veszíthetsz semmit... ha rendes a csávó beégni se fogsz, ha meg igen akkor mi van? emelt fővel büszkén vállalod, hogy legalább megpróbáltad és nem vagy besz@ri.. így viszont, hogy nem vagytok együtt, nem vagy boldog teljes mértékben. Legyél erős, higgy magadban, és nagyon sok sikert kívánok Neked! :)

2013. ápr. 22. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!