Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tegyek? Nem tudom, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek? Nem tudom, hogy érdemes-e valamit tenni és ha igen, akkor mit. (félénk vagyok! ) lent böv!

Figyelt kérdés

Van egy fiú osztálytársam, akivel elég jól kijövök, de nagyon ritkán beszélünk. Néha együtt megyünk haza és akkor jól elbeszélgetünk, volt hogy még ahol szétválunk, ott még több percig álltunk és beszélgettünk aztán csak néztük egymást. Nagyon jól érzem magam vele - bár kicsit félénk vagyok, mint minden másik fiúnál - és szeretném jobban megismerni, mert talán kicsit többet érzek iránta (ami elég ritka). Még más is megjegyezte, hogy 'szerelmesen' nézek rá, pedig ő nem is tudja, hogy tényleg tetszik. De sajnos nem tudom, hogy hogy lehetne közelebb kerülni, vagy hogy érdemes-e. Tudom, hogy ilyenkor mindenki jön azzal, hogy "még fiatal vagy. hova sietni" és hasonlóakkal, de én csak közelebb szeretnék kerülni hozzá. Remélem, hogy van valami ötletetek! :)

L/16


2013. ápr. 22. 19:42
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
1-es, 7-es, és 9-es válaszoló vagyok,
2013. ápr. 22. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
ja és a 10-es:D
2013. ápr. 22. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 A kérdező kommentje:

Köszönöm a tippeket és ötleteket :)

A beszélgetés megy és már sok mindent tudok róla, csak tovább nem működik a dolog :/

De majd megpróbálom :)

Még egyszer köszönöm :D

2013. ápr. 23. 14:48
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!