Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szakítás után igyekszem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szakítás után igyekszem minden olyan helyre ahol az exem megfordulhat. Hiányzik, szeretném látni. Ma is elbújtam egy bokor mögé és onnan lestem mikor jön ki a munkahelyéről csak hogy egy pillanatra megpillantsam. Mikor múlik el ez a hülyeség?

Figyelt kérdés
2013. ápr. 22. 19:59
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
Fiú vagy vagy lány vagy? Amúgy szerintem fél év.
2013. ápr. 22. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 A kérdező kommentje:
Minden nap megyek a városba, nézem a Tescoban, Intersparban mindenhol ahol régen megfordultunk :( Totál begolyóztam úgy érzem!!
2013. ápr. 22. 20:00
 3/19 anonim ***** válasza:
Az ziher!
2013. ápr. 22. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
Amint eszhez kapsz..
2013. ápr. 22. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
De jó hogy nincs a melóhelyem közelében bokor, mert az ütő megállt bennem, a kérdésed olvasásakor:D
2013. ápr. 22. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 A kérdező kommentje:

Nem kell félni tőlem, nem zaklatom meg semmi ilyesmi :) Összefutni nem is akarnék vele, csak meglátni itt ott :) Nem tudom miért, de az megnyugtat ha látom. Nagyon szeretem, soha ennyire nem szerettem még senkit de kidobott.

Az exemnél is volt ilyen egy ideig őt is kerestem mindenfele. 1,5 év volt túllépni rajta félek most is ennyi lesz :(

2013. ápr. 22. 20:07
 7/19 anonim ***** válasza:

Bizarr

[link]

2013. ápr. 22. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
Amúgy ezzel magadnak ártasz a legjobban,mert nehezebb lesz túllépni rajta
2013. ápr. 22. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 A kérdező kommentje:
Mintha megérezte volna, hogy figyelem pont odanézett a bokorra. :) Remélem nem vett észre, igyekeztem nem mozgatni a bokrot :D
2013. ápr. 22. 20:10
 10/19 anonim ***** válasza:
6 Nem félek én:) csak van pár lerendezetlen ügyünk.
2013. ápr. 22. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!