Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Barátnőm arra mikor mondom...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Barátnőm arra mikor mondom hogy "szeretlek" mindig csak azt mondja hogy "én is". Csak én komplikálom túl a dolgot hogy ő nem mondja hogy szeretlek?

Figyelt kérdés

4 hónapja járunk.

Ő sose mondja először. Mintha várná hogy én mikor mondom.


2013. ápr. 22. 22:21
 1/6 anonim ***** válasza:
az "is" mindegy helyettesítő szó, az igét helyettesíti. jelentése így ugyanaz, mint ha igével állna. persze árnyalatnyi jelentésbeli különbség van, ami pont a te esetedben okoz fejtörést. de amúgy ugyanazt jelenti.
2013. ápr. 22. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Ugyanez volt velem anno a komoly kapcsolatomban. Megértelek srác. Gőzöm sincs miért nem mondta először. Lehet, hogy fura neki kimondani ezt? Lehet, hogy még annyira nem mély a dolog?
2013. ápr. 22. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Két lehetőség is van, de egyik esetében sem tudsz semmi mást tenni, mint azt, hogy továbbra is egyoldalúan mondod, hogy szereted, remélve, hogy egyszercsak ő is mondani kezdi.


A két lehetőség az, hogy vagy ő még nem érzi, de mivel nem álszent, nem mondja ki alaptalanul, hanem "én is"-t mond - ebben az esetben türelem, megjöhet még simán a szerelem, teljesértékűen.

A másik pedig az, hogy tényleg nagy érzelmi igénye az, hogy akkor is szeressék, ha egyoldalúnak mutatkozik.


Szerintem az előbbi, de ez csak egy megérzés.

2013. ápr. 22. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Én egy ideig egyszerűen csak nem mertem kimondani, hogy "Szeretlek". Aztán megjött magától egy idő után :)
2013. ápr. 22. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Én sokáig nem tudtam kimondani azt, hogy "szeretlek"- a páromnak. Mindig Ő mondta ki, s Én csak annyival "feleltem", hogy "Én is". Hiába szerettem, egyszerűen képtelen voltam kimondani. Talán azért mert azt hittem, hogy akkor sebezhető leszek, már nem is tudom. Légy türelemmel, egyszer úgy is kimondja mit érez ;).
2013. ápr. 22. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Szerintem nem érzi. Előttem már írta valaki ezt, nem akar hazudni ezért nem mondja ki a szót. De válaszolni csak kell valamit, az meg elég hülyén hangzana, hogy "oké".
2013. ápr. 23. 00:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!