Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ti járnatok egy ilyen lányal?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti járnatok egy ilyen lányal?

Figyelt kérdés
1,54 cm magas...46 kg-os szemuveges lány vagyok.A hajam szine fekete,szemem barna akarcsak a böröm szine. 7 osztalyos vagyok...a horoszkopom szuz, ni cden sok barátom mert visszahuzodo lany vagyok! Nem vagyok se okos se tul szèp mind a korosztálybelieim. Sokszor asztmondjak hülye vagyok mert nem szogtam bulizni es mas szorakozo helyekre menni.Sokan asztmondjak cigány vagyok mert egy kicsit barnább vagyok mint ok s neveloszuloknel agyok mar 1 e es ès 3 honapos korom ota!Hulyenek nezz az osztaly 98% mert az iskolaban szuneteken olvasni sxogtam nem minden fiuval smarolni. Cikiznek h szuz vagyok a sexben! Sajna az osztalybol csak en egyedul es meg egy fiu nem sexeltunk! Nem akarok hülyenek tunni de nkm is volt egy pasi. 5 osztalyban..de csak 2x csokolt meg mert tobbszor nem engetem. Ezzert is szakitott velem! A masik pasim tegnap szakitot velem mert elkoltozik es 200 km lesz koztunk..ehesz ejel sirtam! Nos mi a velemenyetek rolam? Ez alapjan amit elmontam. Bocsi a helytelen irasèrt ès h alig van ékezet kiirva csak hát telóról irok ès nincs sok èkezetem..
2013. ápr. 23. 13:51
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

ha 13 éves lennék igen.:D

17f

2013. ápr. 23. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Rúlad ámogyom.
2013. ápr. 23. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:

Ha úgy is beszélsz, ahogyan írsz, ne csodálkozz ha hülyének tartanak.

Az ékezetek hiánya és a telefonról való írás nem mentség.

2013. ápr. 23. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
68%
1,54 cm magas? Tehát kevesebb, mint egy hüvelyk! :D Az igen! :D Kép nélkül nehéz, de a leírás alapján szimpatikus vagy.
2013. ápr. 23. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Utolsó válaszoló tudom,hogy nem mentseg ès mègegyszer bocsánatot kèrek mindenkitol hogy nem irok helyesen
2013. ápr. 23. 13:58
 6/12 anonim ***** válasza:
71%
Leírás alapján egy fogyatékos vagy. Ha olyan egedetlenül sokat olvasol, hogy a pic$ában tudsz ilyen szarul írni? Például a szoktam szóban se x sem pedig g nincsen legjobb tudomásom szerint. De akkor is... Te jó ég, teljesen elszomorít, hogy az ilyenek elérik az ivarérettséget...
2013. ápr. 23. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Van fb! Irj uzenetet es leadom
2013. ápr. 23. 14:00
 8/12 anonim ***** válasza:

Utolsó én is rühellem, ha valaki nem tud helyesen írni, mert agyi szintjét mutatja. :D De ne bántsd, sok oka lehet. Nem tűnik retardáltnak a kérdező.


Ezen felsírtam :D:D:D

"Cikiznek h szuz vagyok a sexben!" Miben lehet még szűz egy ember? :D

2013. ápr. 23. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
olivaolajban
2013. ápr. 23. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Hagyjatok már békén!En járnék ilyen lánnyal!!
2013. ápr. 23. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!