Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lányok! Járnátok olyan sráccal...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Járnátok olyan sráccal aki élvezettel ráküldi a kutyáját a macskákra? Vagy ha már összejöttetek vele, szakítanátok ez miatt?

Figyelt kérdés

2013. ápr. 13. 07:47
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
100%
Mármint ráuszítja a kutyát a macskára, és ezt viccesnek tartja? Én nem jönnék össze ilyen emberrel, vagy ha a kapcsolat alatt történik, akkor szakítok. Mivel az ilyen ember kegyetlen...
2013. ápr. 13. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
100%
Alapból szóba se állnék ilyen emberrel. De ha már a barátom és így történik meg az eset, akkor mindenképpen megbeszélném vele a dolgot. Szakítás csak akkor lesz, ha nem hagyja abba az efféle "szórakozását".
2013. ápr. 13. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:

Szerintem ez összetetteb mint hogy csak úgy otthagyom.

Valószínü egyböl kiábrándulnék töle, és ha megint megcsinálja már idegesítene, és pár hét alatt óriási problémáink lennének, és egy idl után szakítanánk.

2013. ápr. 13. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 pekkerke válasza:
9%
én aszomszéd kutyához dobom át a macskákat :D (fiu)
2013. ápr. 13. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
100%

Sajnos, az ilyen jelekre oda kell figyelni idejeben!

Csak rossz ember csinal ilyet.

Ez az elet mas teruletein is megmutatkozik.

Majd teged is bajba otthagy, vagy átver csúnyán, es a markaba röhög

2013. ápr. 13. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
100%
Ilyet csak egy genetikai hulladék csinál, egy beteg ember. Normális ember nem nevel vadállatot a kutyájából!
2013. ápr. 13. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:

4# Büszke lehetsz magadra!!!!

Mit ártott neked az a macska?

2013. ápr. 13. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
Rögtön, nem járnék pszichopatával.. Ha valaki élvezettel nézi hogy a kutyája széttép egy macskát akkor az nem normális. Vagy mi történik egyáltalán? Csak megkergeti a kutya macskát a srác meg azon röhög ahogy üldözi?
2013. ápr. 13. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 A kérdező kommentje:

Kialakulóban van valami ezzel a sráccal, de amikor ezt megláttam....( igaz szájkosárral küldte rá )elbizonytalanodtam.

Meg ismerem a volt barátnőjét, és mondta nekem, hogy a srác elmondta neki, hogy gyerek korában megkínzott egy macskát. Nem tudom, hogy ez igaz e?

2013. ápr. 13. 08:47
 10/18 anonim ***** válasza:
100%
Nem, szóba se állnék vele, a gyomrom fordul fel az ilyenektől..
2013. ápr. 13. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!