Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nehezen viselem, hogy barátnőm...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nehezen viselem, hogy barátnőm abortuszpárti. Mit javasoltok?

Figyelt kérdés
Ha becsúszna egy gyerek, elvetetné. Tehát nem mérlegelne semmit, automatikusan elvetetné, nemcsak akkor, ha tényleg abszolút semmi lehetség kihordani. Nekem ez nagyon szar érzés, ebben a tudatban szexelni vele. Nem ítélem el őt ezért. Csak a tudat szar. Én az abortuszt nem pártolom, azt gondolom, hogy ilyenkor az örökbeadás lehet megoldás, és egészen biztos hogy akkor is így gondolnám, ha nő lennék, mert nem szoktam feladni az elveimet élesben sem. Tudom, hogy a végső döntés a nőé, de az a bizonyos magzat az én gyerekem is, és megőrülnék, ha elvetetnék. Értetek engem? Jó lenne, ha ezt amit írtam, nem a barátnőm iránti vádaskodásnak vennétek. Mit tanácsoltok? Nyugodt lélekkel ezt elfogadni nem tudom, és így a szex se olyan felszabadult dolog nekem.
2011. nov. 5. 20:01
1 2 3 4 5
 1/50 bánomisén ***** válasza:
84%
Védekezzetek, hogy ne essen teherbe.
2011. nov. 5. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/50 A kérdező kommentje:
Kösz, haver. Ennyire amatőrnek tűnök? Minden védekezésbe csúszhat hiba... :P
2011. nov. 5. 20:05
 3/50 anonim ***** válasza:
86%
Férfiként könnyű örökbeadásról papolni. Elvárnád a nőktől, hogy hordják szívük alatt azt a gyereket, akit nem akarnak. Hányjanak végig hónapokat számukra a nagy semmiért. Készüljenek fel a környezet kérdéseire, hiszen egy kerekedő pocak feltűnő. Essen ki a munkából a terhesség miatt. Nagy fájdalmak közepette szülje meg a gyereket. Majd adja örökbe. Fenéket
2011. nov. 5. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/50 anonim ***** válasza:
85%

Nem egészen értelek.


Az neked nem fér bele hogy ő elvetetné, de az igen hogy hordja ki szépen, érezze ahogy növekedik benne, kötődjön hozzá minden idegszálával és akkor adja örökbe.

Mert az aztán baromi jó megoldás.


Hülyeséget beszélsz, mert fogalmad sincs pasiként mi játszódik le egy nőben amikor babát vár, és soha el sem tudod képzelni milyen nagy érzelmi kapocs alakul ki anya-baba közt.


Én azt tanácsolom hogy ne foglalkozz feleslegesen ezzel a témával.

És védekezzetek megfelelően hogy ne kerülhessen sor egy felelőtlen döntésre!

2011. nov. 5. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/50 A kérdező kommentje:

Mondjuk ezt egy olyan nő pont ugyanennyire nem tudja, aki még sose volt terhes... :P


Attól h ő hordja ki, az én gyerekem is.

2011. nov. 5. 20:12
 6/50 anonim ***** válasza:
85%

Nem értelek én sem.

Miért jobb az neked, hogyha netalántán teherbe esne a barátnőd, nem engednéd, hogy elvetesse, de mivel felnevelni nem tudja, nagy fájdalmak közepette adja örökbe? Az abortusz is eléggé megviseli az embert, de az a tudat, hogy valahol a világban él egy kis emberke, akit valamikor ő hordott a szíve alatt és másnak mondja, hogy "Anya, anya", még rosszabb.

2011. nov. 5. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/50 anonim ***** válasza:
71%
ma 20:10-zel maximálisan egyetértek! Megjegyzem ha én most teherbe esnék én sem tartanám meg, mert egyszerűen nem tudnám. (Épp ezért meg is teszek mindent, hogy ne legyek akaratom ellenére terhes).
2011. nov. 5. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/50 anonim ***** válasza:
80%

És attól hogy ő kihordja, de minden gond nélkül abban a percben örökbe is adnád?


Nagyon hülye és gyerekes felfogásod van!


Meg sem merem tippelni vajon hány éves lehetsz...

2011. nov. 5. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/50 anonim ***** válasza:
67%
Fogalmad nincs az anyai kötődésről. Hiába a te gyereked is, nem fogod megérteni férfiként, ha a fejed tetejére állsz akkor sem. Arról nem is beszélve, hogy kilenc hónapig ő "szenvedjen" vele, ez sok nehézséggel jár, elhiszem, hogy neked pasiként semmi dolgod és könnyen eldöntöd, hogy te kihordanád. Megszülni sem egy leányálom... És mikor ott tartja a karjában, már elég nehéz lemondani róla. Engem sem érdekelne, ha a párom örökbe akarja adni, ha kihordom az azért van mert gyereket akarok, különben elvetetném. Igaza van a barátnődnek és egyáltalán nem tudod a helyébe képzelni magad.
2011. nov. 5. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/50 anonim ***** válasza:
24%
Dehogy beszél hülyeséget, nem értelek, miért hordod le azt a férfit, aki felelősségteljesen gondolkodva, az esetleges gyereke életét félti egy olyan nőtől, akinek ez nem jelent semmit. Nem mindenki tud olyan egyszerűen túllépni azon, hogy a gyerekét esetleg elvetetik.
2011. nov. 5. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!