Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ha már szerelmet érzek a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Armandka kérdése:

Ha már szerelmet érzek a legjobb barát (nőm) iránt, a barátságot meg lehet menteni? (fiú vagyok)

Figyelt kérdés

Barátságnak indult, nagyon jól, szórakoztunk, hülyéskedtünk, vigasztaltuk egymást, erős bizalom alakult ki. Pár hónapja megtetszett, bele szerelmesedtem, rettentően, a lány 3 hónapja van kapcsolatban. A napokban mondtam meg, hogy többet érzek. Megbeszéltük, kapcsolat nem lesz belőle. A gond ott következik, hogy osztálytársam, nem tudok már barátként nézni rá, valami véget ért, és mégis..iszonyatosan hiányzik, mint barát!

Ha maradok, megöl, ha elmegy meghalok!

Tanácsok, vélemények? Hogy tennétek? Érdemes megpróbálni?


2013. ápr. 23. 19:33
 1/6 anonim ***** válasza:
Nem lehet már megmenteni,lépj tovább,mert így csak szenvedni fogsz. Egy darabig még hiányozni fog,de az idő majd megoldja. És próbálj a fiúk között barátokat keresni.
2013. ápr. 23. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Persze, túl kell lépnem, de minden nap látom, minden órán együtt vagyunk!
2013. ápr. 23. 20:23
 3/6 anonim ***** válasza:
Próbálj meg minél messzebb ülni tőle úgy,hogy ne láss rá és szünetbe meg lógj a haverjaiddal,mást nem nagyon tudsz tenni.
2013. ápr. 23. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Kipróbáltunk egy napot így, iszonyú volt, neki is, és nekem is, megsirattam, és belázasodott, nagyon közeli barátjának tart, és mégis érzem, hogy valami eltörött!
2013. ápr. 23. 20:43
 5/6 anonim ***** válasza:
Velem ugyanez..Már lassan mindennap veszekszünk. Nagyon fáj neki, hogy szeret, de nem lehetek az övé. Mindennap megsirat, mert olyan szinten bunkó, hogy az nem igaz. De nem tehet róla, így védekezik. Ő volt a legjobb barátom..most..sokszor csak ülünk egymás mellett szomorúan, és azon elmélkedve, hogy hol rontottuk el? Pedig sehol. Az élet szar. De egy tanács..mivel a lány még nem olyan rég van együtt azzal a fiúval, lehet esélyed csak próbálkozz erősen :) A barátság viszont szerintem talán sosem lesz ugyanolyan :(
2013. ápr. 23. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Nehéz lesz!
2013. ápr. 24. 15:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!