Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Leírná nekem valaki hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Leírná nekem valaki hogy milyen egy normális párkapcsolat?

Figyelt kérdés

Van egy barátnőm az 1.az életembe..6 hónapja járunk, kíváncsi lennék hogy mások hogy csinálják, miket csinálnak, hogy veszekednek,stb. minden.

Normális válaszokat szeretnék!

15/F



2013. ápr. 22. 20:39
 1/4 anonim ***** válasza:
Én a megbeszélés híve vagyok. Nem feltétlen kell veszekedni persze a helyzet megkívánja akkor nem lehet elkerülni.
2013. ápr. 22. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ahogy mindketten jól érzitek magatokat.
2013. ápr. 22. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Tekintve, hogy párom majdnem olyan 8 évvel idősebb nálad, én 3-mal, nem tudom, mennyire segít ez rajtad. De tessék:


-miket? Azon felül, ami nyilvánvaló: beszélgetünk, együtt tanulunk, játszunk, olvasunk, zenélünk, filmeket nézünk, sétálunk, stb. Iszogatni megyünk a barátokkal <ne a sajnos korunkra tipikus hányásban fetrengősre gondolj, visszafogottab ivászat pártján vagyunk>, vagy csak beülünk pizzázni valahová.

Együtt főzünk, sütünk, vagy takarítunk.


-veszekedés: igazából nem szoktunk. 1 alkalommal került sor rá, hogy elég nagy nézeteltérésünk volt, ami veszekedésbe torkollott. Végigbőgtük. Nem volt semmi értelme.

Egyébként kultúremberként igyekszünk megoldani, ha valamiben nem értünk egyet-igazán egyikünk sem tudja utálni a másikat.


Minden? Noshát... Kérdezz, felelek.


Kb 1 éve vagyunk együtt.

18L

2013. ápr. 22. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
hát nem olyan mint a mai fiataloknál
2013. ápr. 22. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!