Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért ítélik el mostanában a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért ítélik el mostanában a férfiak a bevállalós nőket?

Figyelt kérdés
Úgy látom,hogy borzasztóan konzervatív a társadalmunk.Egy csomó férfi panaszkodik a nőkre.Nem értem az ilyeneket,szerintem meg túlságosan is maradiak az emberek.Nem értem,miért baj az ha valaki fiatalon szereti a kalandokat,benne van minden jóban.Miért zavar ez bárkit egy kapcsolatban?Inkább örülhetnétek neki. 25N
2013. ápr. 23. 21:21
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:

mindenki megtalálja a neki tetsző másik embert és vele fog jól mweglenni,nyílván a teljesen más nézeteket valló emberek ne szóljanak bele egymás dolgába,és mindkét szereplő tisztelje a másik "másságát".


Jól hangzik és logikus lenne igaz?Pedig nem így működik...

2013. ápr. 23. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 A kérdező kommentje:

11# Szerinted mégis miért nem így működik?

Igazán kifejthetnéd.

2013. ápr. 23. 22:04
 13/14 anonim ***** válasza:

Kedves Kérdező!

Nálam a bevállalós valószínűsítem nem ugyanazt jelenti, mint nálad. Én arra mondanám, hogy bevállalós, ha egy kapcsolatban pl.: kipróbálja az anált, vagy kezdeményező, stb.

Nálad a bevállalós viszont (én az olvasom ki) az jelenti, hogy skalpvadász, lazán benne van az egyestés kalandokban, ha van is barátja akkor a második napon már irány az ágy(az se baj ha nem tart sokáig a kapcsolat), stb(illetve ezek valamilyen kombinációja). Ezt olyasmi(nem állítom, hogy megtennéd), mint a gyk írják, hogy a csajt elszerette a barátjától. Ilyen lánnyal ki se kezdenék, hiszen ha vele megtette és se számíthatok sokkal többre.

Ugyan ez igaz az általam vázolt második bevállalós típusra. Illetve, valamelyest osztom a 7-es válaszát ebben a témában.

Nem vagyok se hívő, se konzervatív mindössze egy minimális erkölcsösséget elvárnék a másik féltől is.

Üdv 28

2013. ápr. 23. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
örülök neki, szeretem a ribancokat, de ha komoly kapcsolatot akarok vele akkor ne bässzon áT!
2013. ápr. 24. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!