Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Válófélben vagyok, nincs...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Válófélben vagyok, nincs munkám, teljesen kifordultam magamból. Érdemes élni?

Figyelt kérdés
22 év után nincs tovább, a férjemmel ma kimondtuk. Egész nap egyedül ülök, nem találok munkát, a gyerekek már elég nagyok (21,16) de velük is ideges vagyok, egy szörnyeteg. Nincs kedvem élni, de félek meghalni. Mit tegyek?
2013. ápr. 23. 22:03
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
gondolj a gyerekeidre,ne csinálj hülyeséget!
2013. ápr. 23. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
100%

Ha félsz meghalni, akkor azt jelenti, hogy az életednek messze nincs vége, és jócskán van még értelme élni.

Minden második házasság válással végződik sajnos Magyarországon. Nem meglepő :S De ez nem ok az életkedv elvesztésére. Járj el sportolni, barátokkal beszélgetni, ott vannak a gyerekek is. Keresgélj melót, ismerj meg új embereket, és végül hidd el magadról, hogy van értelme a folyatásnak.

2013. ápr. 23. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
Van két gyermeked, értük, velük, miattuk sem teheted meg ezt a nagyfokú önzőséget. Magadról már ne is beszéljünk. Gyáva emberek sportja az öngyilkosság mondogatása, és a környezetük ezzel való zsarolása.
2013. ápr. 23. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
Először is kapd össze magad, attól függetlenül hogy már nagyok a gyerekek szügségük van az anyjukra.Munkát majd találsz , és idővel megnyugszik a lelked.
2013. ápr. 23. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
gondolj rám
2013. ápr. 23. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
100%

Bár én annyi idős vagyok, mint a nagyobbik gyereked, de azért megpróbálok tanácsot adni. Fogalmam sincs, milyen lehet válás után lenni, azt viszont tudom, hogy mit jelent padlón lenni. Az élet értelme nem csak a boldogság, próbáld meg elfogadni. El sem tudnám képzelni, milyen pokoli lenne, ha anyám megölné magát. Pláne a fiatalabb gyereked számára. Már csak miattuk se gondolj ilyesmire. És persze magad miatt sem! Most mélyen vagy, ez egy állapot. Ebből van kiút, a válás után rengeteg jó dolog várhat még rád. Ha úgy érzed, hogy sokat gondolsz a halálra, sőt, már tervezgeted is, elképzeled, akkor fordulj egy pszichológushoz. Nem ciki. Megmentheti az életed. És a gyerekeidét is. Fel a fejjel!


22/L

2013. ápr. 23. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
6%
Vagy szedd össze magad, vagy feküdj ki a vonat elé. A nyavalygással csak mindenkit eltaszítasz magadtól.
2013. ápr. 23. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
19%
A 21 éves gyerek is tud már munkát vállalni, míg te nem találsz.
2013. ápr. 23. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
100%
Szedd össze magad a gyerekeidért és amúgy is :) az élet megy tovább ezen túl leszel :) ( anyukám is túl lett rajta ) tudom rossz fáj esetleg szereted is még,de SOHA AZ ÉLETBE NE ADD FEL :) Az életed egy ajándék... senki és semmi nem ér annyit h ezt eldobd magadtól...a gyerekeid h éreznék magukat... esetleg beszélgessek velük mondd nekik is h ne haragudjanak rád de nagyon megvisel... :)De semmiképp ne csinálj butaságot :) kitartás!!! :)
2013. ápr. 23. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 A kérdező kommentje:
Nem zsarolok senkit vele, nem mondtam senkinek (vagyis csak itt). De ha elválunk, én munka nélkül nem tudom, hova mehetnék. persze, nem dob ki senki, csak az egész olyan kilátástalan. Az egész életem nem ér semmit.
2013. ápr. 23. 22:07
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!