Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Tényleg belém szeretett? Pont...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tényleg belém szeretett? Pont egy válófélben lévő 2 gyerekes apába?

Figyelt kérdés
31 éves vagyok és van egy 20 éves lány. Rettentően szimpatikus, de nem vagyok belé szerelmes. 7 hónapja élek külön a feleségemtől lassan itt a válóper első felvonása a békítő. 4 hónapja van egy "barátnőm" (azért írom így mert nem tudom, hogy én képes leszek-e mostanában komolyabb kapcsolatot építeni) Annyiból áll a kapcsolatom ezzel a hölgyeménnyel, hogy lejár hozzám, filmet nézni, beszélgetni, együtt bulizunk, eljárunk moziba és igen van köztünk intimitás is. Szeretek vele lenni, de úgy érzem, hogy bántom azzal, ahogy mi vagyunk. Nemrég egy igen hosszadalmas sms-t kaptam tőle amiben taglalta, hogy ő szeret engem és nem tudja féken tartani az érzéseit és hogy ne legyen bűntudatom, mert ő szeret így velem lenni. Hogy ezért én nem vagyok hibás, hanem egyedül ő a hibás mégpedig azért mert belém szeretett. Vajon tényleg szerelmes lett belém ? Ha igen hogyan reagáljam le? Elfoghat még engem is a rózsaszín köd, vagy én már nem fogom tudni megszeretni annyira mint ő engem ?
2010. nov. 16. 23:31
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
92%
Már miért ne lenne elképzelhető, hogy beléd szeretett? Az is lehet, hogy te is viszont fogod szeretni... de az is lehet, hogy nem. Ez sajnos ilyenkor még zsákbamacska. Mindenesetre legyél hozzá őszinte, ne hitegesd semmivel.
2010. nov. 16. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
15%

Hát lehet lelkiismeret furdalásod, ha igy beszélsz róla

/Hölgyemény,"Barátnő"/ nem kéne széditened . Először a válásodat kéne rendezned. És majd ezután kapcsolatot felépiteni. Azt sem ártana közölni vele hogy 2 gyerek után fogsz tartásdijat fizetni.Az SMS-ből itélve nagyon gyerek még nem egy kész nő

2010. nov. 17. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
88%

Nem értem, hogy ezzel mi a probléma vagy miért olyan hihetetlen.

21 vagyok, leginkább a 30-as férfiakat kedvelem.

Az, hogy van 2 gyereked ilyenkor mellékes. Úgy értem ha a lánynak tetszel külsőre és belsőre egyaránt akkor így fogad el, ahogy vagy.

A válás pedig nem nagy cucc, manapság elég hétköznapi dolog.

Azt akarom ezzel mondani, hogy szerintem nincs ezen mit meglepődni, hogy belédszeretett.

Fiatal vagy, biztos megnyerő a személyiséged is stb.

Azért, mert túl vagy egy házasságon és gyerekeid vannak még nem kell visszavonulnod.

Az más dolog, hogy ilyenkor a válás után szükséged lehet egy kis nyugalomra, szünetre.

Az pedig valóban kétesélyes, hogy te is beleszeretsz-e majd a lányba vagy marad ennyiben a dolog. Mindenesetre mondd meg neki, hogy nem garantálhatod, hogy így lesz, mert neked még időre van szükséged a történtek után.


Ja és hogyan reagáld le? Ha jól érzed magad vele és szeretsz vele lenni akkor hajrá. Ha nincs kedved akkor mondd le a találkozót vagy végső esetben mondd neki, hogy nem állsz készen új kapcsolatra. Azt tedd, ami jó érzéssel tölt el.

2010. nov. 17. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
93%

Szia!

1.Biztos hogy beléd szeretett.

2.Te úgy gondolod, hogy laza baráti-szexuális kapcsolatotok van. Ő már a közös konyhátokban lévő függöny mintáján és a közös gyerekeitek nevén gondolkodik.

3."Ne legyen emiatt lelkiismeret-furdalásod, csak én tehetek róla!" - lefordítom : Ha ezek után dobsz, egy szemét alak vagy,és igen azt akarom, hogy te is szeress engem.

4. 31 éves vagy tutira?! És egy 20 éves az orrodnál fogva vezet? Egy nő MINDIG többet akar, mint baráti szex, kivéve, ha van férje/élettársa és hozzád csak "félrejár".

5. Valószínűleg sosem fogsz ebbe lányba beleszeretni. Nem volt "préda", készen kaptad.

6.Szerintem addig lépj le,amíg lehet. Minél többet töltesz el úgy ebben a kapcsolatban, hogy nem viszonzod a szerelmét, most hiába esküdözik, hogy nem baj, szakításkor annál csúnyább lesz a vége.


Hidd el, tudom milyen mocskos egy ilyen kapcsolatból kiszállni!...

2010. nov. 17. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 Allaris válasza:
88%

Hatalmas respekt az előttem szólónak, tökéletesen megfogalmazta a választ, amit én nem tudtam volna így. Hallgass rá!

Különösen ez a préda dolog igaz...most gondoltam bele mennyire.

2010. nov. 17. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
73%
00.05 kb. Szentírás :)
2010. nov. 17. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
88%

biztosan szerelmes, de egy ilyen korú lány még nagyon könnyen lelkesedik bármi, bárki iránt, hamar megjelenik körülöttük a rózsaszín köd.

nem hiszem, hogy ő hosszútávon jól járna a kapcsolatotokkal. minden egyes nap, amit veled tölt, csak időfecsérlés, ahelyett, hogy hozzáillő férfiakkal ismerkedne.

az jó, hogy nem hitegeted. továbbra se tedd, a többi pedig nem a te felelősséged, ha ő továbbra is melletted marad, az ő dolga.

de készülj fel rá, hogy lehet te is hamarosan belészeretsz, csak idő kérdése, így szokott ez lenni.

ami nem jó neked sem, hiszen előbb-utóbb gyereket akar majd, neked meg érthető, ha nem kell egy harmadik is.

tehát szerintem ennek a kapcsolatnak nincs jövője.

2010. nov. 17. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
100%

Figyelj, neked 31 evesen 2 gyerekes csaladapakent legyen mar annyi tisztesseged, hogy megbeszeled ezzel a lannyal a ketsegeidet, erzeseidet. Ha ugy erzed, hogy nem tudod viszonozni vagy ketseged van a hosszu tavu kapcsolatrol, akkor ezt vele meg kell osztanod! Egy 20 eves lany meg naiv es szerethet, viszont egy eletre szolo sebet okozhatsz azzal, hogy nem vagy vele oszinte.


Ha pedig ezzel a lannyal ezt megbeszeled, akkor ha o szerelmes beled es te nem, te tenyleg semmiben nem vagy hibas, de nyilt lapokkal kell jatszani, hogy lassa, van-e ertelme ennek a kapcsolatnak szamara.

2010. nov. 17. 00:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
90%

0,05-ös vagyok. Az árulkodó jelek, ha egy nő többet akar, bármit mond is :

Amit nálad hagy / "felejt"

-fogkefe

-dezodor

-törülköző

-tusfürdő

-sampon ( ha ez is van, akkor már nagyon nagy sz@rban vagy )

-CD/DVD

- ruhadarabok

Amivel megajándékoz

-bögre

-kulcstartó

-plüssállat ( vagy hasonló )

-levélkék

Amit a lakásodban tesz

-mosogatás

-takarítás

-főzés

-mosás ( ez a legdurvább )


Szabályok, amiket egy baráti - szex kapcsolatban be kell tartani :

- dugás után nincs alvás, mindenki húz haza a saját ágyikójába

- a mozit felesben fizetitek

- a kaját / bulit ki-ki alapon

- nincsenek apró ajándékok - max olyan, amit a férfi haverodnak is vennél

- puszilkodás, csókolózás NINCS csak úgy, pl utcán, moziban, buliban, csak akkor, ha szex is van

- nem mászkálunk kézen fogva

- nem vesszük fel egymás ruháit - a nők imádnak a pasik pólójában flangálni

- meztelenkedés csak szex idején - ne mászkáljon a lakásban egy szál bugyi-póló kombóban

- nem "otthonkában" vagyunk együtt, azaz bármilyen kényelmes az otthoni öltözet, az már túlzott intimitásra utal.

- ha szex van , akkor szex van : jön, dugás, tipli haza

- egyéb programok úgy zajlanak, mintha a haveroddal mennél

- elhívod bulizni, de viszel más havert is, nem kettesben mentek!


Röviden ennyi, persze reggelig sorolhatnám még. Ha ezt betartod, nem fog többet akarni és hidd el, hamar lelép. Ha látja és felfogja, hogy nincs esély, akkor igen hamar lekopik. Arra apellál, hogy nem akarod megbántani, nem vállalod fel, hogy görénynek kelljen magad tartanod.


És mielőtt kapnám a lehúzást, hogy egy hímsoviniszta bunkó vagyok : nőből készültem. És tudom, hogy jobb egy lánynak is, ha tudja ki merre hány kiló.


Volt már hasonló baráti-szex kapcsolatom. Az első katasztrofális volt, beleszerettem a pasiba és amikor rádöbbentem, hogy mi a helyzet, azt hittem, hogy belehalok. A második kapcsolat 1 éven át működött - nagyon jól. Még azt is megdumáltuk, hogy ki tetszik, melyikünk kivel akar összejönni, stb., sőt még a közös bulikon pasiztunk/csajoztunk is. Betartottuk a fent leírtakat és nem volt gáz. Azért lett vége, mert nekem is változtak a körülményeim és tartós kapcsolatot akartam, nem csak haveri "hormonkezelést". Megismertem a férjemet, a szerelmemet. Amúgy a sráccal most is jóban vagyunk, azóta ő is megnősült, van gyereke, stb és nincs tüske egyikünkben sem, ha arra az egy évre gondolunk.


Sok sikert!

2010. nov. 17. 01:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
90%
Nem értem miért kellene hogy otthagyd ezt a csajt.Ha jól érzed magad vele,akkor örülj ennek az állapotnak,és kész.Max meg kell mondani neki,hogy egyenlőre sok mindent ne várjon,nem vagy még kész egy új kapcsolatra,de ettől lehet ugyanúgy találkozni,stb.Ha meg elkap valami rózsaszín köd,akkor meg annak örülj,jobb mintha magadba temetkeznél...Nem kell ezt túlvariálni,meg minden mögött okokat keresni..
2010. nov. 17. 02:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!