Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Dohányos férfiak! Hogyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Dohányos férfiak! Hogyan segíthetnék a barátomnak leszokni a dohányzásról? 17/L

Figyelt kérdés

Nagyon jól csinálja a leszokást, már vagy 3 hónapja nem szívott (mióta összejöttünk). Miattam akar leszokni, és ezért úgy gondolom, hogy az én hibám, hogy most nehéz neki. Meg szeretném érteni, hogy miért dohányozhatott, hogy az milyen érzés, hátha akkor jobban tudok segíteni neki.

Mit tegyek/mondjak, ha látom rajta hogy most nagyon kéne neki egy szál cigi?

Olyankor szokta nagyon akarni, amikor valami felidegesíti, vagy felmérgesíti, vagy izgul valami miatt nagyon. És akkor, ha valaki rágyújt és megérzi a cigifüst szagát.


Amikor ilyen van, megölelem, és elmondom neki hogy mennyire büszke vagyok rá, hogy ilyen kitartó, és megpróbálom elvonni a figyelmét. De nem tudom mi mást tehetnék még...

Mit tegyek hogy könnyebb legyen neki? (Ő is 17, lassan 18 éves, kb. 14-15 évesen kezdett el cigizni.)


Köszönöm a válaszokat!



2013. ápr. 23. 22:06
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

én ezt a könyvet olvastam el, egyik napról a másikra abbahagytam gond nélkül

[link]

2013. ápr. 23. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Pont eleget teszel. Egészséget "adtál" neki, ami nagy kincs. :)
2013. ápr. 23. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
foglald le. ez a büszke vagyok rád* dolog szép,meg jó,csak nem biztos, hogy eléred vele a célod. ha görcsöl a cigin pattanjatok fel,sétáljatok egyet, igyatok meg egy kólát valahol,stb. a tevékeny foglalkoztatás a legjobb módja a figyelemelterelésnek
2013. ápr. 23. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
7%
én épp rászokni szeretnék, tud valaki ahhoz is linkelni egy könyvet?
2013. ápr. 23. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

4.-es: néhányszor szívsz, és már rá is szoksz. 21 nap is elég, hogy erős dohányos legyél, akinek nehezére esik nélkülözni.

Minek könyv? :O

2013. ápr. 23. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
51%
biztos h cigizik sutyiban és csak kamuzik neked, hogy nem, mert 3 hónap alatt már bőven nem kéne, hogy elvonási tünetei legyenek és nehéz legyen neki, az kb 1 hónap maximum, nem 3, szóval suttyomban bagózik bizony
2013. ápr. 23. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

hát magad megválaszoltad a kérdést. Nagyon egyszerű. Ne idegesítse fel semmi és ne izguljon. Vedd le a válláról a gondokat. Mondd meg neki h nincs értelme bármi miatt idegeskedni hiszen ott vagy neki te. Segíts neki ellazulni. Különféle távolkeleti technikák. Ha ideges, akkor egy masszázs, vagy szex jót tesz.

A másik ellen meg nem lehet védekezni, igazából a haverokat meg lehet kérni, h ne a pofájába bagózzanak, mert most szokott le, egyébként mostmár olyan kevés helyen lehet dohányozni, hogy ez nem kéne h gond legyen.

2013. ápr. 25. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
dohányos férfiak alatt a pénzes pasikat érted, vagy azokat akik cigarettáznak?
2013. ápr. 25. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Az tényleg furcsa amúgy,hogy még 3 hónap után is kell neki.

Szerintem is titokban rágyújtott néha.

Egyébként azt tanácsolom,kezdjen el sportolni valamit,meg amiket már írtak,figyelem elterelése akármivel séta,ölelés,csók stb.

2013. ápr. 25. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

#8, ajánlom neked az értő olvasást.


Egyébként szerintem ennél többet nem tudsz tenni érte, nagyon aranyos vagy, hogy így bíztatod. :)

2013. máj. 7. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!