Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy segíthetnék neki?

Figyelt kérdés

Van egy barátnőm, pár napja neten megismerkedett egy fiúval, akivel rákövetkező nap összejött, én figyelmeztettem őt, hogy ennek nem lesz jó vége, már pedig azért se mert rohadt messze vannak egymástól, és egy 19 éves nem csak járni akar. A srác két nappal azután hogy összejöttek közölte hogy lefeküdt egy lánnyal. A barátnőm összeroppan. Azóta nem akar semmit csinálni bárhova hívom nem jön el nem eszik nem iszik és nagyon aggódok érte, és mérges is vagyok met az a szemét átverte őt. Légyszi segítsetek.

14/L



#összejött #megismerkedett
2013. jan. 11. 16:21
 1/3 anonim ***** válasza:
Remélhetőleg tanul belőle.
2013. jan. 11. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Szerencsés az a lány hogy ilyen barátnője van mint te.

Én is azt tudom írni, hogy remélhetőleg tanult belőle, és a jövőben nem dől be egy ilyennek, még szerencse, hogy nem fektette meg.

Csinálj neki egy forrócsokit, és nézzetek filmeket, vagy ha akar róla beszélni akkor hajrá :) légy türelmes és hallgasd meg.

2013. jan. 11. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Menj és heréld ki a tagot!
2013. jan. 11. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!