Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért ilyen gyávák az emberek?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért ilyen gyávák az emberek?

Figyelt kérdés

Miért félnek ennyire kilépni egy működésképtelen kapcsolatból? Inkább éveket lehúznak valakivel, miközben vagy csak fejben vagy a valóságban is csalják a másikat, ahelyett, hogy pontot tennének az ügy végére és kapnának egy új esélyt arra, hogy boldogok lehessenek valaki mással.

Tényleg olyan bonyolult ez?


2013. ápr. 23. 23:07
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
mert félnek a bizonytalanságtól. mi lesz, ha nem lesz már senkim...? ezt kérdezik. alaptalanul
2013. ápr. 23. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
Mert reménykednek, hogy helyre lehet hozni?
2013. ápr. 23. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
Az emberek 70%-a kodependens, ez van. Örülnek ha egy full szar kapcsolatból sok munkával csinálnak egy középszart, mert magánytól kib@szottul félnek. Nincs ebben semmi bonyolult :)
2013. ápr. 23. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
Miért félnek az emberek nyiltan egyenesen kommunikálni,az adott személyel, ha kell nekik valaki?:D
2013. ápr. 23. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
61%
Tényleg, te melyik szereplő vagy: az egyik ember jővendőbelije, vagy a másik fel nem vállalt cirkuszoló háttere?
2013. ápr. 23. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
Én megtettem, kiléptem, igaz fél évembe került, amire be mertem ismerni magamnak... :)
2013. ápr. 23. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 A kérdező kommentje:

5.


Hozzám közel álló embereknél látom, hogy így élnek és nagyon sajnálom őket, mert értékes emberek. Csak még nem jöttek rá, hogy nekik is csak egy életük van...

2013. ápr. 23. 23:16
 8/20 anonim ***** válasza:
7 Kamuzol mert gyáva vagy még arra is, hogy egy anonim fórumon megjelöld a szerepedet, csak arra van nagy arcod, hogy a kérdést megnyisd, arra már nincs, hogy egyenes legyél.
2013. ápr. 23. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
Ha még nem köti őket család, kötelesség akkor nem ilyen egyszerű az ügy. A kapcsolatok elég bonyolultak tudod... Lehet hogy az egyik fél szeretne véget vetni de a másik még szerelmes. Vagy csak szimplán biztonságban érzik magukat egymás mellett... Nem tudom. Ha mindketten érzik hogy nem az igazi akkor viszont szerintem is értelmetlen az egész.
2013. ápr. 23. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:

Szerinted ha egyszerű lenne az élet, akkor nem lenne mindenki boldog és mindenki sikeres?

Ha hirtelen nem menne most a márkás, LCD TV-d és azt mondanám dobd ki gyorsan, úgy sem fog működni, te megtennéd? Vagy elsőnek megnéznéd mi a baja, esetleg elvinnéd szerelőhöz? Majd lehet nagy vacillálás után, miután meggyőződtél róla, hogy tényleg elromlott, fájó szívvel kitennéd?

Na ez csak egy TV volt, egy kapcsolat kb 100szor nehezebb.

2013. ápr. 23. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!