Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért ennyire féltékenyek a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért ennyire féltékenyek a nők? Hogy kezeljem őket? Nagyon elegem van már.

Figyelt kérdés

Én általában jóban vagyok a srácokkal. Sokan intelligensnek, jó fejnek tartanak, könnyen teremtek kapcsolatokat, akármilyen szinten. Főleg fiú barátaim vannak, a lányokkal nagyon nehezen jövök ki, pont ezért.

Mostanában viszont többedjére hallom vissza azt, hogy én milyen nőietlen vagyok, meg csúnya, meg biztos hajtok a pasijaikra.

Jellemzően ezek a lányok azt se tudják, ki vagyok, nem is ismernek, max látásból. 23L



2013. ápr. 24. 11:56
1 2 3 4
 1/40 anonim ***** válasza:
Mert korlátoltak és nem tudják elképzelni, hogy nem csak a dugásra hajtasz a pasiknál.
2013. ápr. 24. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/40 anonim ***** válasza:
45%
Mert talan nem tetszik hogy a pasijaik kozott legyeskedsz? Nincs olyan, hogy fiu-lany baratsag.....lehet vmelyik pasi zugott beled, vagy ilyenek, es a baratnojeezt nem nezi jo szemmel
2013. ápr. 24. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/40 A kérdező kommentje:

Nem legyeskedek, basszus. Eleve nem én keresem meg őket, hanem fordítva.

És van fiú-lány barátság, nekem az elmúlt 23 évben sikerült megvalósítanom, csak vannak olyan korlátolt gyökerek, akik el se tudják képzelni, hogy egy ellentétes neműben nem csak a dugópartnert lássam. szánalom

2013. ápr. 24. 12:00
 4/40 A kérdező kommentje:
Volt, hogy nem is tudtam, hogy a srácnak barátnője van. :D és nem is érdekelt, mert nem azt néztem.
2013. ápr. 24. 12:03
 5/40 anonim ***** válasza:
67%
Nekem is vannak fiu haverjaim....de nincs egy olyan sem aki ram ne mozdult vna (nem azert mert szep vagyok hanem mert azt hiszik hogy ha erdeklodok irantuk akkor mar rogton veluk akarok lenni).... En csak annyit irtam hogy meg lehet erteni miert feltekenyek....volt mar pasid? Vagy voltal mar szerelmes igazan? Akkor meg tudnad erteni....
2013. ápr. 24. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/40 anonim ***** válasza:

Ne foglalkozz a csajokkal! Féltékenyek és irigyek rád! Szard le őket és nyugodtan barátkozz továbbra is srácokkal!;)

L

2013. ápr. 24. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/40 A kérdező kommentje:

Volt már pasim, több is, voltam már nagyon szerelmes, mégse jutott ilyen eszembe, mert nem vagyok primitív, korlátolt, csökevényes és sunyi. Ha a párom szeret, akkor engem szeret, és nem az enyém, hanem velem van.

Érdekes, rám nem mozdulnak, mert pontosan lefektetem a határokat, elmondom, mi a helyzet, stb.

2013. ápr. 24. 12:05
 8/40 anonim ***** válasza:
30%
"Nem is erdekelt".... Na mar ertem....te tipikusan olyan noszemely vagy akit nem erdekel masok kapcsolata...azthittem normalis vagy de ebbol a kijelentesedbol lejott h krvara leszarod h neki van e baratnoje, valoszinu atlepsz bizonyos hatarokat......(nem mondom h dugsz veluk, de pl ertsd megerinted oket sokszor, flort szeruen, hivogatod oket smsek, sok sms...stb) erted?
2013. ápr. 24. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/40 A kérdező kommentje:
Nyilván nem fogok azonnal rákérdezni, hogy vanbarátnődvanbarátnőd? kiazkiaz? ugyanis nem ez szerepel egy emberrel kapcsolatban érdeklődésem homlokterében. Én kérek elnézést, hogy nem csak ez jár az agyamban. :D
2013. ápr. 24. 12:07
 10/40 A kérdező kommentje:
és soha nem léptem át, mégcsak nem is én keresem őket. :D
2013. ápr. 24. 12:07
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!