Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Komoly kapcsolat után hogyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Komoly kapcsolat után hogyan léptetek tovább?

Figyelt kérdés
Röviden: Én szeretném a folytatást, ő nem. Dobott a távolságra és 1-2 elkövetett hibára hivatkozva (sosem csaltam meg). Én szeretném rendezni a dolgot, de ő már mással van. Hogyan léptetek tovább hasonló helyzetben? Volt már komoly kapcsolatom, de egyszerűen most nem megy...

2013. ápr. 23. 07:08
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
Biztos, hogy mással van? nem csak szivat?:D
2013. ápr. 23. 07:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
Kétlem, hogy lenne más neki:D
2013. ápr. 23. 07:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:

A távolság volt ami betett neki.

Egy nőnél jobban egy férfit visel meg jobban a távolság.

Ugynais, a nők inkább az érzelmi részét szereti kegy párkapcsoaltnak. Jobban szereti kha a párjuk törödik velük beszél hozzájuk és ellenben a pasik szeretik testközelben tudni a lányt, szeretnék akkor megölelni amikor akarják.

Persze vannak kivételek, de az tény, hogy a nők "érzelmesebbek" mint a pasik. És ezért is tartom butaságnak a párkapcsoaltokat, mert egy nőt boldoggá lehet tenni ideig oráig szép szavakkal, de a pasiknak ez kevés... sokkal hamarab fogy el a türelmük.

2013. ápr. 23. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
3 Prof, az a faszi aki nem tud várni, az menjen, de gyorsan. Amelyik pasinak kell egy nő, az tud várni a nőre.
2013. ápr. 23. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:

ma 07:27

nem azt mondtam, hogy nem tudnak várni... hanem azt, hogy hamarabb fogy el a türelmük. Én személy szeirnt jobban örülnék annak ha a barátnö mellettem ébredne fel, mitn annak hogy 300km re arrébb a saját ágyába. Ez nem nevezhetö kapcsolatnak.

2013. ápr. 23. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:

5 A pasi is tud mozdulni, ha akar. Nem a másik embertől várja el, hogy csapot-papot otthagyjon.

Szóval mindig az lép akinek könnyebb a lépés. Úgy hogy még mindig fenntartom az előző irásom.

2013. ápr. 23. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:

ma 07:35

Most nem mondod komolyan, hogy szeritned az elvárás lenne, hogy a pasi mondjuk melozik és utána buszozzon v autozzon 100-200-300 kmt is? Ezt nem lehet megoldani anyagilag sem és ideileg sem. Ezt viszont egy Nő nem várhatja el a pasitól.

És Én meg továbbra is fenntartom ,hogy az ahol a két fél csak hetente 1 vagy kéthetente 1x találkozik az nem kapcsolat.

Ha a lánnyal hirtelen történik valami ki vigasztalja meg?

Ha baja van ki van mellette? Ha valami öröm éri kinek ujságolja el?

Marad a telefon meg a fészbuk... és tényleg marha vidám dolog telefono meg fészbukon sirni meg ölelgetni a készüléket, mert a párodat nem tudod...

2013. ápr. 23. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
Prof, most nem gondolod komolyan, hogy egy kapcsolatba csak az egyik alkalmazkodik a másik emberhez,az egyik ad fel mindent, az egyik az aki hatványozottan letesz az asztalra, a másik meg ül a babérjain,és csak elvár, de azt bőségesen?:D
2013. ápr. 23. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
Prof én maximálisan osztom a véleményed, csak elbeszéltek egymás mellett. Te arról beszélsz, hogy a távkapcsolat nem kapcsolat a kedves aggályoskodó illető, meg, hogy a pasinak mindent meg kell tenni. Nekem volt "távkapcsolatom". Sex szempontjából jó volt, de kb nulla érzelem, mert ehhez a férfiaknak kézzel fogható nő kell, nem egy hang, vagy pár bepötyögött kedves szó....
2013. ápr. 23. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:

Kérlek linkeld be azt a soromat ami pontosan és félreérthetetlenül erre utal, hogy egy kapcosaltban az egyik fél alkalmazkodik csak...

Nem ezt mondtam. Csak irtad, hogy a pasi menjen a lányhoz illetve az aki jobban teper. Tételezzük fel hogy a pasi megy a lányhoz.

Innentöl ha mérlegeljük melyik fél mit ad fel, akkor láthatjuk, hogy a lány elkötelezi magát a srác mellet eljárkál a barátnöivel ha akar, melozik, él mint eddig és várja meleg szivvel és vacsorával a párját.

Ezzel szemben a pasi egy halom pénzt kiad (ami persze nem fö szempont de ha már elemzünk akkor mindent egyben...) azt az idöt távol tölti a barátaitól és a családjától, autozik buszozik és megérkezik a lányhoz esznek isznak buliznak dugnak sétálnak és aztán ujra autozik és kocsikázik...

Persze ez forditva is igaz a nő is végigszenvedheti ugyanezt...

Akkor mégis ki adott fel többet ezért a kapcsolatért?

2013. ápr. 23. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!