Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehet komoly kapcsolatot kialakítani egy olyan lánnyal, aki lelkileg nincs rendben magával?

Figyelt kérdés
pl. túlzott önbizalomhiány, nincs megelégedve saját magával, folyton panaszkodik,hogy milyen rosszul néz ki
2013. ápr. 22. 17:02
 1/6 anonim ***** válasza:
Hát engem módfelett idegesítene. Minek akarsz komoly kapcsolatot vele?
2013. ápr. 22. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Úgy gondolom, hogy aki önmagával sincs kibékülve, az nem tud 100%-ban ott lenni egy párkapcsolatban sem. Előbb legyen biztos önmagában, aztán jöhet a kapcsolat.
2013. ápr. 22. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 Junkies ***** válasza:

Lehet. Bíztatni kell :)

hány éves a lány és hány éves vagy te ?

2013. ápr. 22. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Igen,rengeteg szeretet, és türelem kell hozzájuk, de ne dicsért, eleinte sosem. Mert azzal erősited az önsajnálatát, ami túlteng az ilyen egyedekben.


"folyton panaszkodik,hogy milyen rosszul néz ki"


Erre a szövegére meg azt kell mondani: Igen nagyon szarul nézel ki, de majd ha rendbe leszel lelkileg akkor nagyon klasz leszel. Viszont nekem már igy is pont jó vagy:DD

2013. ápr. 22. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Lehet!

Neki szüksége lenne egy olyan srácra aki biztatja , kedveskedik neki stb...

2013. ápr. 22. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
16 éves a lány, én 17 vagyok
2013. ápr. 22. 17:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!