Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Úgy érzem a barátom megcsal?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Úgy érzem a barátom megcsal?

Figyelt kérdés
3 éve vagyok a barátommal, kb 1 hónapja szakítottunk,most újra együtt vagyunk de félek,hogy elveszítem,ma bele néztem a telefonjába,és mindig azzal a csajjal beszélget,tegnap itthon voltam nem kelet dolgoznom,be akartam lépni.az e-mailembe és láttam az övébe hogy irt a csajnak,elolvastam nekem ilyeneket sose mondott amit neki irt,meg a képei alá is irt olyanokat,hogy szeretlek stb.szerintetek?? mit kéne tennem??
2013. ápr. 24. 19:57
 1/7 anonim ***** válasza:
Csak megsúgom hogy őt már rég elveszítetted mikor 1 hónapra szétmentetek. Akkor volt vége. Immáron ez már csak egy erőltetett kapcsolat.
2013. ápr. 24. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
ne várj holnapig a szakítással.
2013. ápr. 24. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Akár az 1 hónap alatt beleszerethett egy csajba, de akkor őt csalja és nem téged vagy téged is, de őt jobban vagy fene se tudjaXD Egy biztos és azt te is tudod.
2013. ápr. 24. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Sajnos igen,az első válaszolónak igaza van :( Sajnállak.Remélem minden rendbe jön nálatok :) Sok sikert! :)
2013. ápr. 24. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

nem tudom hány éves vagy, de ha Neked még ezt kérdezni kell, akkor megette a fene,

ezt soha nem értettem szétmegyünk, majd újra, ugyan már abba bele lehet szarni, hidd el most nagyon finoman fogalmaztam

fiatal vagy, hagyjad már a francba, gondolj bele, még arra sem vette a fáradtságot, hogy nyoma se legyen semminek

egy gép van otthon és nem lép ki, hát ez elég fura, ha Te kapcsoltad be, akkor tudja, hogy láttad, szóval most fejezd be, mielőtt szarabb lesz N

2013. ápr. 24. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Hát igen 23 éves lány vagyok, tényleg nem tudom mit kéne tennem..:/
2013. ápr. 24. 20:27
 7/7 anonim válasza:
szakítani!!!jobbat érdemelsz,addig jó míg nem vagy házas,vagy nincs gyerek mint nálunk....
2013. máj. 12. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!