Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit kezdjek a párommal? A...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit kezdjek a párommal? A szemembe jópofizik, a hátam mögött pedig minden féle pasikról beszél és csak önmagával van elfoglalva.

Figyelt kérdés

2013. ápr. 25. 10:58
 1/6 anonim ***** válasza:
Dobnám.
2013. ápr. 25. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Mi az, hogy a hátad mögött pasikról beszél? Honnan hallottad? Mit mondott róluk? Mi az, hogy csak magával van elfoglalva? Pár részletet is írj, mert erre nem lehet mit mondani (illetve majd pár tudor megmondja, hogy szakíts).
2013. ápr. 25. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

más pasik érdeklik és önző - ezekre gondolsz?

ha így van, akkor az baj, N

2013. ápr. 25. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Igen, soha semmit nem tesz értem lelkileg vagy máshogy, ő azt állítja hogy komoly kapcsolat van közüttünk, de csak szex szerintem. Mert mást nem tesz. És úgy értettem ezt a pasis dolgot, hogy ma reggel véletlen felhívott és hallottam ahogy minden féle Olivérről beszélget és a volt barátjáról. röviden és tömören ennyi
2013. ápr. 25. 13:35
 5/6 anonim ***** válasza:
Azt kell mondjam, amit szinte minden ilyen helyzetben szoktam: leül és megbeszél.
2013. ápr. 25. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Nem érdekled komolyan, ott vagy neki, de szerintem egyáltalán nem szeret. Hagyd ott, vagy csak tegyél rá célzást, ha érdekled, nem a vizet fogja felkapni, hanem látni fogod, hogy akar. Ha csak levág egy hisztit, dobd.
2013. ápr. 25. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!