Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez igy mar reg rossz?

Figyelt kérdés
A baratommal mar nem az elso.alk.volt h olysmiert vesztunk ossze h pl nem erzem a torodest stb.Most nemreg aztan tenyleg kiborult a bili mert olyasmit tett amit nem szerettem volna.Azota en 180 fokot valtoztam.Mar probal nem erdekelni ha olyat tesz...Szeretdm nagyon de mar majdnem mindig kontraba beszelek vele.Rossz ez igy?
2013. ápr. 25. 13:25
 1/4 anonim válasza:
Sajnos igen. Ha nem törődik veled az már régen rossz. Nemtudom mit tett, de ez így semmiképp nem egy jól működő kapcsolat leírása...
2013. ápr. 25. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Mit csinalt?
2013. ápr. 25. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Nem elso alkalom h el ment ugy bulizni h en nem szerettem volna s tudta h a kapcsolatunk rovasara is mehet de leszarta..
2013. ápr. 25. 14:21
 4/4 anonim ***** válasza:

Az úgy már rég rossz, ha nem engeded el bulizni. Nem a rabszolgád, mindkettőtöknek vannak barátai is. Te is elmész velük, ő is. Ne csodáld, ha ezen fennakad.

De ez hogy függ össze a törődéssel? Vagy csinált mást is?

2013. ápr. 25. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!