Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan tudnám végre kiverni a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan tudnám végre kiverni a fejemből végleg ezt a dolgot?

Figyelt kérdés

A történet(kicsit hosszú,bocsi):Tavaly,pont egy évvel ezelőtt elkezdtem ismerkedni egy fiúval.Két évvel nagyobb mit én,idén végez.Egy suliba járunk,de addig csak köszönőviszonyban voltunk.Kimagaslóan tehetséges fiú,sok ember által tisztelt,felnéznek rá az emberek,és sokan ismerik.Ő kezdett el érdeklődni irántam(nem számitottam volna rá).Minden nap beszélgettünk,majd kimentünk és találkozgattunk.Egyre közelebb kerültünk egymáshoz,nagyon jól éreztem magam a társaságában,bár lehet hogy ő ezt nem tudta mindig érezni,mivel elég félénk vagyok,főleg ilyen téren...Már érezni lehetett hogy valami alakul,aztán egyszercsak hirtelen egyre kevesebbet beszéltünk,és ez nagyon elszomoritott.Majd rá nemsokára összejött egy másik lánnyal(sokkal fiatalabb nála).Ez nagy nyomot hagyott bennem,mert túlságosan is beleéltem magam a dolgokba,és hirtelen jött az egész.(Ez lett volna az első kapcsolatom és az első olyan fiú,aki iránt tényleg igazán éreztem valamit).Ezután teljesen megszakadt közöttünk a kapcsolat.Egyesek szerint túl félénk voltam,nem voltam elég ``merész``.Bár ez a dolog egy évvel ezelőtt történt,még mindig csomószor álmodom újra az egészet,és majdnem minden álmomban jelen van valamiféle képpen a fiú.Még ma is rossz érzés ha látom őket kézenfogva sétálni,mivel eszembejut hogy milyen jókat beszélgettünk,és zavar hogy nem tudom pontosan az okát amiért ez történt,és sajnos ma már majdnem telejsen idegeken vagyunk egymás számára...De már valahogy el szeretném felejteni az egészet,csak nem nagyon megy...

Bocsi hogy ilyen hosszú lett.

17/L



2013. ápr. 24. 22:01
 1/2 A kérdező kommentje:
idegenek*
2013. ápr. 24. 22:04
 2/2 anonim ***** válasza:
Valószínű, hogy azért jár a fejedben, mert nem tudod az okát annak hogy miért történt ez az egész. Kapd el egy olyan pillanatban, amikor nincs a barátnőjével, és kérd meg, hogy ezt beszéljétek meg, mert neked ez fontos. Kérdezd meg amit megszeretnél, mondd el neki azt, amit úgy gondolod hogy tudnia kell. És akkor talán el tudod majd felejteni :)
2013. ápr. 24. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!