Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A fiuk miert hiszik azt hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A fiuk miert hiszik azt hogy a lanyok csak a penzes pasikat szeretik es nem erdekli oket az aki kevesbe tehetos?

Figyelt kérdés

(Remelem ez most nem provokativ es az oldalnak megfelelo szabalyok szerint tettem fel a kerdest.

Ha nem akkor a napokban nyitok egy uj ilyen kerdeses oldalt ahol nem egyoldalu a moderalas.)


2013. ápr. 25. 13:44
1 2 3 4 5
 1/46 anonim ***** válasza:
41%
ha nem így lenne... :) csak sajnos így van. Ennek van tudatalatti oka. Sok pénz= biztos jövő, és biztos alap a gyerekeknek. Ennyi az egész. Aki meg egy trabanttal jár, az nem tud neki oylan életkörülményeket teremteni.
2013. ápr. 25. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/46 anonim ***** válasza:
47%
Tévedésben vagy kedves kérdező, a lányoknak egyáltalán nem számítanak az anyagiak, csak a külsőségeket nézik, főleg hogy sármos-e
2013. ápr. 25. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/46 ivilicious ***** válasza:
77%
nem az a lényeg,h mennyi pénze van, nem érdekel,ha nincs pénze,csak tegyen érte,hogy ne haljon éhen :)nem a pénzéért fogom szeretni
2013. ápr. 25. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/46 anonim ***** válasza:

Én nem hiszem ezt.

De nekem ne mondja egy nő se, hogy rosszul érinti a dolog, ha a pasinak van pénze.

Talán Te nem örülnél neki, ha lenne egy barátod, aki mondjuk hirtelen feltör és lesz sok pénze?

2013. ápr. 25. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/46 anonim ***** válasza:
36%
Mert így van. Ez tény.
2013. ápr. 25. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/46 A kérdező kommentje:

Xenophilus es mire alapozod hogy ez teny? Te? Vagy kornyezetedben latod?


Kerlek ne dogmatikusan valaszoljatok, hanem erveljetek es ellenerveljetek. Akar tortenetekkel is. Mint ahogy a 2. is tette hogy milyen rosszul esett neki hogy azert mert nincs autoja elkuldtek :(


Nem akarok hisztis vitat ide. Illetve a neveken hivjuk egymast tortenetet is keruljuk, azt felettebb unintelligensnek es undoritonak tartom.

2013. ápr. 25. 13:52
 7/46 anonim ***** válasza:
88%

A helyzet az, hogy tipikus panelproli családban nőttem fel, nem bűnronda nő lévén mindig is voltak udvarlóim. Volt köztük utcazenész, szakács, drog dealer, vállalkozó, banki felsővezető, kormánytisztviselő és még sorolhatnám. Soha nem érdekelt, hogy mennyi pénze van. Kifejezetten utáltam, amikor ilyen olyan ajándékokkal próbálkozott bármelyik is, mert úgy éreztem, hogy akkor most meg akar venni. Csináltunk közös programokat és elfogadtam a meghívásokat is, de azzal a feltétellel, hogy a következő kört én állom, mert ez fontos számomra.

Innentől fogva tényleg lényegtelen, hogy mennyi pénze van. Amire nekem szükségem van, azt megteremtem magamnak, szerencsére nem vagyok elveszve, elég önálló vagyok.

2013. ápr. 25. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/46 anonim ***** válasza:
72%

Én nőként úgy gondolom, ennek 2 oka van:


1: Van az a fajta férfi, aki szimplán látja a sok p*csát, akik vásárláson és nyafogáson kívül nem igazán értenek máshoz. Utálja ezt a fajta nőt, nem is kezdene vele, de nem igazán van az ismeretségi körében más.


2: Önértékelési problémákkal küzd. Ő nem elég tehetős, esetleg nincs komolyabb iskolai végzettsége, nem néz ki jól, stb, stb. Ez természetesen sugárzik belőle (és hát ki szeretne egy erősen önbizalomhiányos, pesszimista embert párkapcsolatra?), ezért azt képzeli, a nőknek csak az ő ellentétje kell.

2013. ápr. 25. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/46 anonim ***** válasza:
100%

Alapvetően egy kellemetlen élmény elég egy pasinak, hogy leszűrje ezt a következtetést. És sajnos van jónéhány nő, akinek tényleg nagyon fontos a pénz, jó autó, kényelem. Egyszer visszautasítják ezért, és utána már pygmalion effektus: önbizalomhiányos, mert azt hiszi, a pénze miatt nem kell a csajoknak, valójában pedig azért, mert önbizalomhiányos.


Aztán van olyan pasi is, aki már abból leszűri, hogy a nő csak a pénzre hajt, hogy ha a csaj meg sem próbál fizetni az első randin.

2013. ápr. 25. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/46 anonim ***** válasza:
Ez nem hit kérdése, ez tény. Hinni egyedül a mindenható erőben hiszek. The force be with you!
2013. ápr. 25. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!