Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lányok szeretik a pénzes pasikat?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok szeretik a pénzes pasikat?

Figyelt kérdés
Vagy azokat inkább akik pénzesnek látszanak? /pl.lehet hogy modern autójuk van, de teli vannak adóssággal./

2013. ápr. 25. 12:43
1 2 3 4
 1/32 anonim ***** válasza:
Egy bizonyos fajta,igen.De van akinek nem az a legfontosabb dolog.
2013. ápr. 25. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/32 anonim ***** válasza:

jahj komolyan mar annyiszor atragtuk ezt a temet.

Nyilvan van aki erre gerjed, mind ferfiben, mind noben.

De nem szabad altalanositani.


NE ALTALANOSITS!

- rohadt unalmas mar ez...


Es mar ezer peldat irtak itt ra, keress ra.

Ha meg ezen vinnyogsz hogy nem kellesz a noknek mert nincs penzed - akkor uzenem hogy azert nem kellesz nekik mert vinnyogsz - ez szol minden ilyen nyiff-nyaff kolyoknek...


Amugy nem minden "penzesnek latszo" embernek van adossaga... szoval irigyseg ide vagy oda, vannak ugyes emberek.


Meg a kerdesed is ertelmetlen "vagy inkabb azokat aki penzesnek latszanak - hat akkor nyilvan aki penzre megy inkabb azt valastja aki nem csak annak latszik...


teli vannak adossaggal - ezt meg megint senki nem mondja meg ranezesre.

habar manapsag az egesz orszag teli van adossggal szoval ennyit errol... csodas lakashitel

2013. ápr. 25. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/32 anonim ***** válasza:
91%
Természetesen kizáró ok náluk, ha valakinek van pénze!
2013. ápr. 25. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/32 A kérdező kommentje:
" van akinek nem az a legfontosabb dolog" ez pontosan mit jelent? pl. ha vonattal vagy biciklivel, suzukival vagy mercivel jön? E között van különbség?
2013. ápr. 25. 12:53
 5/32 anonim ***** válasza:
49%

Kérdező adok egy tanácsot!

Nem jól tetted fel a kérdést, meghagytad nekik a félremagyarázás lehetőségét.

Úgy tedd fel, h

"Lányok!Melyik pasit választanátok a "kettő" közül?"

Ugyan az a két pasi, csak az egyik változatban egy forintja nincs, a másikban meg lottónyertes"

Itt nem lehet félrerizsázni;)

2013. ápr. 25. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/32 A kérdező kommentje:

"Természetesen kizáró ok náluk, ha valakinek van pénze!" Hány éves vagy 15-16?

Régebben beszélgettem egy orosz csajjal. Megkérdeztem, hogy számára mi a legfontosabb egy férfiban? Ő megmondta kendőzetlenül: hogy sok pénze legyen.

2013. ápr. 25. 12:59
 7/32 anonim ***** válasza:
Pl nekem teljesen mindegy,h most biciklivel jár vagy autóval.Sokkal fontosabb,h ő maga milyen ember.Amúgy,az első válaszoló vagyok.
2013. ápr. 25. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/32 anonim válasza:

jahj komolyan mar annyiszor atragtuk ezt a temet.

Nyilvan van aki erre gerjed, mind ferfiben, mind noben.

De nem szabad altalanositani.


NE ALTALANOSITS!

- rohadt unalmas mar ez...


Es mar ezer peldat irtak itt ra, keress ra.

Ha meg ezen vinnyogsz hogy nem kellesz a noknek mert nincs penzed - akkor uzenem hogy azert nem kellesz nekik mert vinnyogsz - ez szol minden ilyen nyiff-nyaff kolyoknek...


Amugy nem minden "penzesnek latszo" embernek van adossaga... szoval irigyseg ide vagy oda, vannak ugyes emberek.


Meg a kerdesed is ertelmetlen "vagy inkabb azokat aki penzesnek latszanak - hat akkor nyilvan aki penzre megy "inkabb azt valastja aki nem csak annak latszik...


teli vannak adossaggal - ezt meg megint senki nem mondja meg ranezesre.

habar manapsag az egesz orszag teli van adossggal szoval ennyit errol... csodas lakashitel"



nemkötelező felvenni lakáshitelt csak az öntelt emberek

palotát akarnak meg plazmatévét.

2013. ápr. 25. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/32 anonim ***** válasza:
Úgy látom nem érezted az iróniát...
2013. ápr. 25. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/32 anonim ***** válasza:

az szarkazmus volt dragam amit az elozo valaszolo irt :)


tudod ez igy eleg keves info hogy mercivel vagy suzukival jon-e erted.

nah de ki.

ha pl. az a kis nyikhaj aki nyomult ram eljott volna ertem egy ferrarival nem mondom lehet mentem volna egy kort de tuti hogy hozzam se erhetett volna mert hanyok tole mint feri.


viszont ha a mostani pasim jonne ertem egy bringan, akkor felulnek moge es lemennek a partra szorakozni :)


amugy az o kiallasabol alapbol kovetkezik hogy sikeres. de a strandon nem a bankszamlajat latod csak egy ferfit furdogatyaban - meg azt ahogyan viselkedik. :P hogy ferfi-e vagy sem.

2013. ápr. 25. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!