Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A férfiak/fiúk miért szeretik...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A férfiak/fiúk miért szeretik éreztetni társaságban, hogy "ki az úr a háznál"?

Figyelt kérdés

A barátom ilyenkor sokszor lekezelő velem meg mintha nem számítana az én véleményem csak az amit ő mond és annak úgy kell lennie. De ha ketten vagyunk tök aranyos velem meg megkérdez mindenről, nem akar uralkodni felettem. Miért éreztetik a pasik ilyenkor azt, hogy ők a főnökök?

Bocs a kivételtől!


2013. ápr. 16. 17:05
 1/10 anonim ***** válasza:
hogy ne nézzék a haverjai papucsnak és puhakukinak
2013. ápr. 16. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Örülj neki, hogy nem egy papucs.

Mellesleg, ha zavar, akkor mondd ezt el neki.

2013. ápr. 16. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Ezen én is nagyon sokat gondolkodtam régen, és arra jutottam, hogy ez egy burkolt módja az önbizalomhiány ellensúlyozásának. Azok éreznek állandó, folyamatos késztetést a saját "felsőbbségük" permanens éreztetésére, bizonygatására, akik azt hiszik hogy enélkül úgymond elveszettek lennének.

Ők azok, akik a többi embert a környezetükben veszélyként látják magukra nézve. Ők azok, akik tényleg nem érzik magukat valakinek, de sajnos erről ők sem tudnak, ez egy tudatalatti dolog. Ők akkor érzik magukat valakinek, ha folyton-folyvást megkapják az erre vonatkozó megerősítéseket a környezetüktől.


Ezek lesznek a legnagyobbszájú, társaságközepe nagymenő srácok, a hangadók, a kihaénnem-ek.

A baj ott kezdődik, amikor lehull a lepel és megmutatkozik, hogy sokszor ők jóval "kisebbek" azoknál, akik elnyomásából szereznek maguknak energiát.


Ezt mind tapasztalati úton tudom igazolni. Felnőttként, sok-sok év múltán találkozni ezekkel az emberekkel... Kész szociológiai tanulmány... :)

2013. ápr. 16. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
3-as vagyok. Kiegészítésképpen: ők nagyon függenek a többi ember véleményétől, esdeklik az elismerést.
2013. ápr. 16. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

a 3.beszél össze-vissza magából kiindulva.

azért van ez mert a férfinek kell gondoskodni a feleségéről és királynőként bánni vele, de azért mégis a férfi az úr a háznál és ez mindig is így volt....

2013. ápr. 16. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
3masnak igaza van.Képmutató alak..Hagyd ott nyugottan.Miért mi lenne ha úgy bánna veled a haverjai elött mint mikor ketten vagytok?semmi max cikizni fogják és röhögnek rajta..és a haverjai nem ugyan ezt fogják csinálni?:DTehát egymáson fognak röhögni:DHa szeretsz valakit akkor az a fontos h jól érezze magát és nem az h ki mit gondol inentől kezdve elég szivás ha ő úgy viselkedik és egyedül fog röhögni a haverjain..:S
2013. ápr. 16. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
3-mas, van benne valami :)
2013. ápr. 16. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

3-4.válaszoló vagyok. Valaki írtam, hogy magamból indulok ki és össze-vissza beszélek.

Hidd el, nem így van. Ennek a dolognak vannak fokozatai, egy egészséges önbizalommal és tartással nincs is gond.


De higyjétek el, hogy az alakoskodás, a szájkaratézás és az ilyen "mindig enyém az utolsó szó" attitűd mindig rejt valamit. Valaminek az ellensúlyozása.


Ha valaki teljesen biztos magában, akkor nem keresi az önigazolásokat folyamatosan.


Azok meg, akik még verekedéseket is provokálnak, egyenesen primitív kakaskodóknak tartom.

2013. ápr. 16. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Nem hinném, hogy önbizalomhiánnyal küzd vagy visszajelzésekre vár. Nem hódol be a barátinak, mindig kiáll a saját maga igazáért, ha 10-en támadják is. Elég önfejű ő ahhoz.
2013. ápr. 16. 18:02
 10/10 anonim ***** válasza:
Nem a párodra mondtam sarkítva, hogy önbizalomhiányos, hanem arra akartam reflektálni, hogy legtöbb esetben ez a nagyon erőltetett "enyém az utolsó szó" stílus egy kompenzálás. Legtöbbször tudatalatti szinten. Illetve nagy arányban van benne egy afféle függőség, hogy ennyire számít neki, hogy mások felnézzenek rá.
2013. ápr. 16. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!