Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most ki a hibás?

Figyelt kérdés
Rövid story, hogy újabban ki járkálok külföldre 1 hetekre, a barátnőm meg folyton nyavajog, hogy ne menjek meg így-úgy a szokásos női idiótaság... Hazajövök minden hét után 1 gurigával amiből ledobok neki 100ezer hogy kicsit ő is örüljön, vásárolgasson magának ilyenek. Én meg azt hittem ezekután leáll a hülyeségével, de csak folytatta... Mostmár ott tart a dolog hogy megakarja nekem tiltani hogy kimenjek dolgozni :D nem is értem.. Mondjátok meg lányok ha havonta 1-2 hétre elmegy a palitok de hazajön havi 2 gurigával akkor ti nyavajognátok neki hogy ne menjen???

2013. ápr. 25. 15:52
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Nem nyavajognék, menjél nyugodtan. Mondjuk ha pénzt adnál, annak nem örülnék.
2013. ápr. 25. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
Persze :/ a pénz nem számit...nem potol téged
2013. ápr. 25. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:
de abból nem élek meg ha itthon ülök vele a 4fal között keresem a magyar szar 100ezreket neki hetente adok annyit hogy jólérezze magát nálam meg marad 900ezer miről beszélünk?!!????
2013. ápr. 25. 15:56
 4/15 anonim ***** válasza:
és a köteg pénzt dugja fel magának a farkad helyett János?
2013. ápr. 25. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:
hát ha egy hétig nem bírja ki f*sz nélkül akkor kirakom inkább dolgozzon :D:D:D
2013. ápr. 25. 16:03
 6/15 anonim ***** válasza:
Meg különben is mi az, hogy ki a hibás? Egy párkapcsolatban nincs olyan, hogy valaki hibás valaki pedig tiszta és makulátlan mint a márialuka. Kettőn áll a vásár kamionos Jóska.
2013. ápr. 25. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
Rakd ki és keress magadnak egy házi prostituáltat, annak nem lesz ezzel baja.
2013. ápr. 25. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:

nézd értem a Te hozzáállásodat, értem a lányét is

egy biztos nekem nem pótlék kellene ( pénz ) hanem aki azt kereste, mert a pénz nem boldogít N

2013. ápr. 25. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
100%

azért megtudom érteni a lányt is...-nesze egy kis lé, örüljé'


Érthető, hogy hiányzol neki, de mi lenne, ha leülnél, és szépen megbeszélnéd vele, hogy szükségetek van/lesz majd erre a pénzre amit keresel, és amint tudsz, hazajössz hozzá.És ne rendezd le csak így, hogy oda dobsz neki egy kis pénzt. Hidd el, ennek csak egy ribanC örül. Talán egy csokor virág többet ér, vagy esetleg megkérdezni, mire van szüksége??

2013. ápr. 25. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 Boros Betti ***** válasza:
9-es válaszolóval egyet értek.)
2013. ápr. 25. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!