Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Egy ismerkedésnél lánynak v...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy ismerkedésnél lánynak v fiúnak kell kezdeményezni?

Figyelt kérdés

2013. ápr. 25. 19:07
 1/10 anonim ***** válasza:
96%
aki szeretne
2013. ápr. 25. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 Emberek ***** válasza:
7%
hát elvileg a fiúnak kellene, de ma már el van torzulva egy kicsi a világ. itt már mindegy
2013. ápr. 25. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
a bátrabbnak.
2013. ápr. 25. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Amelyik több önbizalmat érez magában. Két fléből áll, mindkettőnek kutya kötelessége tenni érte,hogy összejöjjön. A mai világ épp ezért szép és jó. Le a gagyi gonzervatív szokásokkal
2013. ápr. 25. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

"kell"

Senkinek sem kell.

Az aki szeretne,vagy aki előbb szerez bátorságot hozzá.

2013. ápr. 25. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
16%
fiúnak. De a mai tiniknél már gyakran nem igy van. Lassan már alány viszi a virágot és ö kiséri haza utána a fiút....:( Pedig a férfiakban ugyanúgy megvan a vadászösztön és jobban is becsülik (tisztelet a kivételnek) azt a lányt akiért kicsit meg kellett kűzdeni.
2013. ápr. 25. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
48%

A fiúnak kell kezdeményezni, idézem:

Máté (6,21)

"Mondom néktek testvéreim nektek férfiaknak kell oda méne kiszemelt cselédtekhez, külömben leesék ti herétek, és kutyák martalékává vállik"


az írás nem téved :S

2013. ápr. 25. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

EGYENJOGÚSÁG VAN!

Ezért harcoltatok - most akkor használjátok is ki!

Az kezdeményez, aki szeretné.

2013. ápr. 25. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

A 7-esen konkrétan besz..tam :D

Viccet félretéve, sztem mindegy. Ha mindkettő töketlen, akkor jön egy harmadik, aki mindent visz. volt már erre példa a világtörténelemben, nem is egy. Sztem apró gesztusokkal a lány is kezdhet, amik lehetnek teljesen kétértelműek,(baráti vagy akár több is) majd aztán kialakulnak a dolgok. Én így csináltam a fiúnál, aki kicsit bátortalan volt irányomban,és szombaton talizunk :D

2013. ápr. 25. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Mind a 2nek! És lehetőleg egymás felé...
2013. ápr. 26. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!