Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért lehet az, hogy ha többen beszélgetünk, a párom soha nem beszél hozzám?

Figyelt kérdés
Rendszeresen csinálja, hogy pl. lakótársakkal beszélgetünk, és mesél valamit, és mindenkire ránéz, csak rám nem... nagyon bánt. Ő észre se veszi ezt. Mi lehet ennek az oka?
2013. ápr. 25. 22:46
 1/7 anonim ***** válasza:
az hogy egy érzékeny kis p.csa vagy :)
2013. ápr. 25. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 Johnny B. Goode ***** válasza:
Mert biztosan buta vagy a témához
2013. ápr. 25. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
önző vagy
2013. ápr. 25. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Azt tudom, hogy érzékeny vagyok, de buta nem. Viszont ez a helyzet azért egy kicsit megalázó. Most konkrétan a két lakótárs között álltam, és ő hol az egyikre nézett, hol a másikra, szó szerint átnézett rajtam.

Többször mondtam már, hogy ne csinálja, mindig megígéri, de mindig ugyanúgy csinálja. Nem tudok elsiklani a dolog fölött.

2013. ápr. 25. 22:54
 5/7 anonim ***** válasza:
Ne hallgass az elozoekre....ez bunko dolog a pasidtol
2013. ápr. 25. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Nekem a barátom azt mondta, azt látja rajtam hogy féltékeny vagyok ha másokkal beszél előttem. Hát mondom nem, csak éppen nem tudok azzal a helyzettel mit kezdeni, amikor beszélgetnek valamiről amiről nekem fingom sincs, plusz még rám sem néz közben. Mondtam neki, olyankor előfordul hogy pofákat vágok, olyan 'kínban vagyok', meg az 'ahha, biztos' fejeket. Mondtam neki, hogy ez engem bánt és nem érezném magam kínban ha rám nézne közben néha, hogy jelezze felém 'tudom hogy itt vagy te is, még ha nem is tudod miről van szó'. Azt mondta, változtat rajta. Valóban változtatott, legalább már rám néz néha beszélgetés közben.
2013. ápr. 25. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Ezt már én is észrevettem egy-két volt barátomon. Nekem is olyan érzésem volt, mintha mások előtt nem tudnánk beszélgetni. Sőt, magamon is észrevettem már, és talán azért van, mert vele már megbeszéltem, vagy úgyis pontosan tudom mit gondol.

Kicsit hülye helyzet, de lehet rajta változtatni, csak nem szabad a másikra ilyen szituációban annyira a másik feledként gondolni, akivel már úgyis mindent megtárgyaltál(vagy meg fogsz) és ismered a véleményét, hanem úgy kell kicsit kezelni, mint a többieket.

Késő van, ritka értelmes okfejtésre sikerült...

2013. ápr. 25. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!