Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Tetszik nagyon egy lány Nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Bannala18 kérdése:

Tetszik nagyon egy lány Nem ismer ő engem még énse őt Írjak neki üzenetet?

Figyelt kérdés
vhogy jeleznem kellene felé :)
2013. ápr. 25. 23:26
 1/5 anonim ***** válasza:

Én írnék neki a helyedben! Persze, valamivel helyesebben, mint ahogy a kérdésedben látni lehet! :)


Ha engem veszünk alapul, én baromira örülnék, ha a srác, aki nekem bejön, spontán rám írna. Hajrá!

2013. ápr. 25. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 Johnny B. Goode ***** válasza:
100%

Nem, ne írj neki!

Az a művészet, ha úgy jöttök össze, hogy nem is szóltok (írtok) egymáshoz (egymásnak)! :D

2013. ápr. 25. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
Mi van a mai fiatalsággal? Én nem vagyok még 30 de tizenévesen odaballagtam a csajhoz és elmondtam hogy ilyen kerek feneket körzővel sem tudnék rajzolni, mint az övé és kész! :D Csak nevettesd meg és tiéd a pálya! Szerintem!
2013. ápr. 26. 05:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
ja én is így vok, üziböl am max rögögés ez a 21. század+a valóság
2014. jan. 18. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
a 3. válaszra, akkor miér nincs barátnőm ha minimum 275 nek kéne leni?
2014. jan. 18. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!